Siła stresu. Jak stresować się mądrze i z pożytkiem dla siebie to ebook dla ludzi którzy chcą się dowiedzieć jak pozbyć się tego "złego stresu. Autora poradnika Dr Kelly McGonigal autorka bestsellerowych dzieł w dziedzinie psychologii powraca raz jeszcze. Dzięki temu ebookowi dowiesz się czym jest stres, i jak wykorzystać go do swoich celów! Dowiesz się także jak ćwiczyć oraz sobie radzić w trudnych stresowych sytuacjach.


Opinie z sieci:
"Dla wielu osób, łącznie z nami pozycja ta jest dużym zaskoczeniem"
"Stres szkodzi, powoduje choroby, wysysa siły, jest bezproduktywny, więc unikamy go za wszelką cenę"
"Ciekawa książka, która zostaje jedną z moich ulubionych."
Ocena ebooka: ★★★★★☆


Stres nasz powszedni... Stres szkodzi, powoduje choroby, wysysa siły, jest bezproduktywny, więc unikasz go za wszelką cenę. Ale czy na pewno dobrze robisz? Okazuje się, że stres nie jest toksyczny i nie zabija. Pomaga za to skutecznie się uczyć, pokonywać trudności, osiągać cele i poprawiać relacje z innymi. Brzmi niewiarygodnie? Czytaj dalej. Stres to objaw mobilizacji , woli i mocy! Zrób z niego swojego sprzymierzeńca, a wesprze Cię w drodze do osobistego szczęścia oraz uczyni Twój świat lepszym i piękniejszym. Czy wiesz, czym jest stres i jak go wykorzystywać? Jak bardzo jest ważny i jak może być pożyteczny, jeśli podejdziesz do niego z głową? Ta Ebook Ci o tym opowie. Autorka opiera się na obszernych badaniach naukowych nad naturą stresu, które dały podwaliny nowych koncepcji mechanizmów jego działania. Dzięki lekturze stopniowo zaakceptujesz stres i nauczysz się go wykorzystywać do osiągania kolejnych celów. Poznasz naturę stresu, a dzięki ćwiczeniom, które przekują poznane koncepcje w praktykę, będziesz wiedział, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach. Jak zaakceptować stres powszedni? Jak stres pomaga sprostać wyzwaniom? Jak stres poprawia relacje i więzi między ludźmi? Dlaczego życie z sensem musi być stresujące? W jaki sposób stres pomaga w rozwoju? Dlaczego unikanie stresu za wszelką cenę jest poważnym błędem? Dr Kelly McGonigal jest psycholożką zdrowia i autorką książki Siła woli, która stała się prawdziwym bestsellerem w wielu krajach. Wykłada na Uniwersytecie Stanforda. Z prawdziwą pasją przekłada najnowsze odkrycia naukowe w dziedzinie psychologii, neurologii i medycyny na praktyczne strategie zachowania zdrowia, szczęścia i odnoszenia sukcesów. Ebook porusza temat stresu. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: stresować. Jeśli interesuje Cię: mądrze, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: pożytkiem w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to siebie.

Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -30%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Zobacz jeszcze 48 ebooków w promocji Sięgnij po poradniki i zacznij działać!

Ebook 20 lat mniej. Cofnij czas i zachowaj wieczną młodość!
Ebook Nawyk produktywności. Wszystko, czego potrzebujesz, aby osiągać w życiu maksymalne efekty
Ebook Druga szansa, czyli jak odzyskać swoją byłą partnerkę
Ebook Dziennik diety. Szczuplej dzień po dniu! Wydanie 2
Ebook Więcej śmiechu dla dobra małżeństwa
Ebook Sztuka uwodzenia własnej żony


Inne ebooki w kategorii Zdrowie i uroda

Ebook 20 lat mniej. Cofnij czas i zachowaj wieczną młodość!
Ebook ADHD. Lekarz rodzinny
Ebook Alergia. Lekarz rodzinny
Ebook Anatomia i fizjologia dla bystrzaków
Ebook Antykoncepcja. Lekarz rodzinny
Ebook Profilaktyka antyrakowa. Lekarz rodzinny

ISBN 978-83-283-1789-5. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Siła stresu. Jak stresować się mądrze i z pożytkiem dla siebie Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany