Autor: Szymon "Wojak" Krzakowski, Luty 2020 , 90 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2145 osób

Zobacz promocję nowość!

Choose from Frostpunk & The Rifts DLC and more!. Na HumbleBundle możesz wybrać jeden z kilku pakietów ebooków w języku angielskim. Czasem cena za najniższy pakiet to nawet 1 dolar. Oprócz tego możesz wesprzeć organizację charytatywną

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry Silent Storm przeznaczony dla tych, którzy utknęli gdzieś w walce z siłami Aliantów bądź Osi. Znajdziecie tu kompletny opis przejścia gry po każdej ze stron poprzedzony garścią porad.Skrócona wersja spisu treści:-Wprowadzenie-Porady ogólne-[Oś\ Pierwsza misja-[Oś\ Baza-[Oś\ (Północna Anglia) Biuro brytyjskiego komendant a-[Oś\ (Północna Anglia) Niewielkie angielskie miasto-[Oś\ (Północna Anglia) Angielski magazyn wojskowy-[Oś\ (Północna Anglia) Stara angielska posiadłość-[Oś\ (Północna Anglia) Skrytka agenta-[Oś\ (Północna Anglia) Magazyn "Organizacji" (1)-[Oś\ (Północna Anglia) Magazyn "Organizacji" (2)-[Oś\ (Południowa Anglia) Mała angielska wioska-[Oś\ (Południowa Anglia) Miejsce przekazania dokumentów-[Oś\ (Południowa Anglia) Angielskie laboratorium-[Oś\ (Południowa Anglia) Angielski dom na wsi-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 50Informacja o grzeStrategia osadzona realiach II Wojny Światowej. Gracz staje się dowódcą elitarnego oddziału żołnierzy, wykonującego bardzo niebezpieczne zadania głęboko na terytorium wroga.Gra Silent Storm, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier strategicznych. Tytuł wydany został w Polsce w 2005 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska. Ebook porusza temat Silent. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2145 osób
ISBN 978-83-8050-712-8. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Silent Storm - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany