Autor: Małgorzata Liszyk-Kozłowska, Maj 2013 , 260 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3944 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Zdefiniuj bezpieczeństwo na nowo!

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Klucz do twoich zachowań także tych, które nie pozwalają ci realizować marzeń i żyć naprawdę szczęśliwie tkwi w dzieciństwie. Psychoterapeutka Małgorzata Liszyk-Kozłowska zabierze cię w pouczającą i wyzwalającą podróż do przeszłości. Pozwoli ci ona zrozumieć, dlaczego w pewnych sytuacjach reagujesz w określony sposób, i pomoże ci to zmienić: uzdrowić relacje z innymi, docenić siebie, nadać tempo karierze zawodowej, cieszyć się drobiazgami, czerpać z życia pełnymi garściami. Jeśli jesteś mamą lub tatą, nie tylko zmienisz swoje życie na lepsze, lecz także nie powtórzysz błędów swoich rodziców i przekażesz własnym dzieciom posag najcenniejszy z możliwych nawyki, które pozwolą ci żyć pełniej i szczęśliwiej. Dowiedz się: jaką pułapkę kryje w sobie oczekiwanie rodziców, by dziecko było zawsze grzeczne czemu nie należy dzielić emocji na dobre i złe dlaczego trening przyjemności jest nie mniej ważny niż uczenie odpowiedzialności jakie błędy popełniają rodzice, także z miłości Małgorzata Liszyk-Kozłowska autorka poradnika Życie we dwoje, psychoterapeutka. Od kilkunastu lat prowadzi konsultacje psychologiczne i psychoterapię indywidualną dla dorosłych, zajęcia rozwojowe dla kobiet oraz warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców. Stworzyła ogólnopolski projekt Świat przyjazny dziecku w Komitecie Ochrony Praw Dziecka. Współpracuje z mediami (. Polskie Radio, TVP, TV4, w tym program Mała czarna, a także z portalami i ) i z miesięcznikami Sens oraz Claudia. Wywiady z psychoterapeutką publikowano w Wysokich Obcasach. Tomasz Kosiorek dziennikarz z przygotowaniem psychologicznym, twórca i prowadzący audycję radiową Zostaw wiadomość! Prowadzi szkolenia z zakresu kompetencji komunikacyjnych, sztuki autoprezentacji i emisji głosu. Ebook porusza temat dorośli. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Dlaczego. Jeśli interesuje Cię: rodzice, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: wiedzieli? w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3944 osób
ISBN 9788377785287. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Skąd się biorą dorośli. Dlaczego, u licha, nasi rodzice o tym nie wiedzieli? Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany