Autor: Maciej Pawski, Styczeń 2018 , 287 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2559 osób

Zobacz promocję nowość!

Get Trollslayer, First and Only, For the Emperor and more!. Na HumbleBundle możesz wybrać jeden z kilku pakietów ebooków w języku angielskim. Czasem cena za najniższy pakiet to nawet 1 dolar. Oprócz tego możesz wesprzeć organizację charytatywną

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Słownik Medyczny Interny angielsko-polski stanowi rozszerzenie wcześniej wydanych pozycji (Słownika Biologiczno-Medycznego oraz Słownika Anatomii i Fizjologii Człowieka) i liczy 8 500 i terminów angielskich i blisko 10 000 polskich obejmujących słownictwo z zakresu: nazewnictwa chorób, objawów chorobowych, anatomii, procedur stosowanych w medycynie, nazw leków. Czy telnik znajdzie w nim również nowe tłumaczenia terminów występujących w wyżej wymienionych słownikach autora (dotyczy to ok. 850 terminów). Podobnie jak w pozostałych pozycjach, w Słowniku zawarto liczne przykłady zastosowań terminów w zdaniu oraz podpowiedzi kontekstowe. Przed zakupem czytelnik może zapoznać się z indeksem terminów angielskich dostępnym na stronie dystrybutora. Ebook porusza temat Słownik. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: medyczny. Jeśli interesuje Cię: interny, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: angielsko w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to polski.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2559 osób
ISBN 9788394532659. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Słownik medyczny interny angielsko-polski Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany