Autor: Małgorzata Pabis, Grudzień 2018 , 118 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 848 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Odkryj dowody na istnienie. / -45%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Dla wszystkich czcicieli Bożego Miłosierdzia przygotowaliśmy niezwykłą edycję najważniejszych i najpiękniejszych myśli zaczerpniętych z Dzienniczka św. Siostry Faustyny. Są one zapisem bezpośredniej relacji Apostołki Bożego Miłosierdzia ze Zbawicielem. Przygotowane jako krótkie, proste w zrozumieniu wiadomości, ujęte zostały w formę SMS-ów. W przekazach tych odn ajdujemy obietnice nieskończonych łask i darów obiecanych przez miłosiernego Chrystusa wszystkim, którzy Mu zawierzą. Ebook posiada akceptację Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia oraz imprimatur Kościoła katolickiego. Ebook porusza temat świętej. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Siostry. Jeśli interesuje Cię: Faustyny, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Najpiękniejsze w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to "Dzienniczka". Jeśli szukasz ebooków o: Siostry, to jest pozycja dla Ciebie. Dogłębna wiedza na temat Faustyny.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -22%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 848 osób
ISBN 9788375697599. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: SMS od świętej Siostry Faustyny. Najpiękniejsze myśli z "Dzienniczka" św. Siostry Faustyny Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany