Autor: Grzegorz Kazimierczak, Kwiecień 2001 , 416 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 9130 osób

Zobacz promocję nowość!

-20% na ebooka She

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Ebook zawiera materiał niezbędny do opanowania podstawowych modułów Solid Edge w wersji 8 i 9 na podstawowym i średnim poziomie zaawansowania. Materiał podzielony jest na części odpowiadające strukturze programu: modelowanie pojedynczych elementów, tworzenie zespołów, wykonywanie rysunków. Omówione są też zagadnienia związane z zarządzaniem dokumentacją. W trak cie zapoznawania się z materiałem czytelnik wykonuje szereg ćwiczeń, prowadzących przez kolejne etapy projektowania: od stworzenia przestrzennych, parametrycznych modeli po wykonanie dokumentacji. Ebook przeznaczona jest dla początkujących i średnio zaawansowanych użytkowników SolidEdge"a, również tych, którzy korzystają z wersji testowych.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -35%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 9130 osób
ISBN 83-7197-371-3. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Solid Edge 8/9 Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany