Autor: Jacek "Stranger" Hałas, Maciej "Elrond" Myrcha, Lipiec 2020 , 195 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5109 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki ASTRID LINDGREN / -30%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry Spec Ops: The Line zawiera bardzo dokładny opis przejścia wszystkich misji, które znajdziecie w grze. Dodatkowo w poradniku zamieszczono miejsca, w których odnajdziecie dane wywiadowcze pełniące rolę sekretów w grze.Skrócona wersja spisu treści:-Poradnik do gry - Spec Ops: The Line-Opis przejścia-Prolog-Rozdział I - The Evacuation - Ruszaj w stronę centrum Dubaju-Rozdział I - The Evacuation - Odszukaj nadajnik ratunkowy-Rozdział I - The Evacuation - Uratuj patrol alfa-Rozdział II - The Dune - Dostań się do Gniazda-Rozdział II - The Dune - Przetrzymaj ataki wroga-Rozdział III - Underneath - Broń swojej pozycji-Rozdział III - Underneath - Podążaj dalej-Rozdział IV - The Refugees - Zlokalizuj zakładnika-Rozdział IV - The Refugees - Odszukaj członków 33 pułku piechoty-Rozdział IV - The Refugees - Przedostań się na niższe piętra-Rozdział IV - The Refugees - Przejmij kontrolę nad działkiem-Rozdział IV - The Refugees - Zniszcz okiennicę-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 70Informacja o grzeSpec Ops: The Line to widowiskowa taktyczna gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby, przygotowana przez studio Yager Development. W trybie single player gracz wciela się w żołnierza niewielkiego oddziału, który wysłany zostaje z misją ratunkową Gra Spec Ops: The Line, ciepło przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier akcji. Tytuł wydany został w Polsce w 2012 roku i dostępny jest na platformach: PC, Xbox 360, PS3. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska. Ebook porusza temat poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5109 osób
ISBN 978-83-8055-403-0. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Spec Ops: The Line - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany