Autor: Jerzy Chałupski, Kwiecień 2020 , 380 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4578 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Audiobooki dla dzieci / do -35%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Katalog jest próbą zgromadzenia i udostępnienia możliwie pełnej informacji o wariantach stempli polskich monet obiegowych od początku XX wieku do czasów najnowszych. Część druga obejmuje okres od roku 1918 do 1945. Katalog obejmuje  jedynie monety obiegowe w ścisłym tego słowa znaczeniu, wyłącznie z polskimi legendami. Ujęto w nim, dokładnie opisano i zil ustrowano wszystkie monety obiegowe we wszystkich znanych autorowi odmianach stempla oraz niektóre bardziej spektakularne, powtarzalne usterki bicia. W katalogu umieszczono również informacje o znanych fałszerstwach na szkodę emitenta i na szkodę kolekcjonerów. Katalog nie zawiera wycen, a jedynie oszacowanie stopnia rzadkości poszczególnych odmian. Ebook porusza temat Specjalizowany. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Katalog. Jeśli interesuje Cię: Polskich, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4578 osób
ISBN 978-83-8221-035-4. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Specjalizowany Katalog Monet Polskich 1918 - 1945 Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany