Autor: Jerzy Chałupski, Luty 2017 , 106 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 8361 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki KRISTEN ASHLEY / do -35%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Katalog jest próbą zgromadzenia i udostępnienia możliwie pełnej informacji o wariantach stempli polskich monet obiegowych od początku XX wieku do czasów najnowszych. Część pierwsza obejmuje mennictwo Królestwa Polskiego 1917-1918. Katalog obejmuje  jedynie monety obiegowe w ścisłym tego słowa znaczeniu, wyłącznie z polskimi legendami. Ujęto w nim, do kładnie opisano i zilustrowano wszystkie monety obiegowe we wszystkich znanych autorowi odmianach stempla oraz niektóre bardziej spektakularne, powtarzalne usterki bicia, a także próby technologiczne bite stemplami bez napisów „PRÓBA”, identycznymi z monetami wprowadzonymi do obiegu. W katalogu umieszczono również informacje o znanych fałszerstwach na szkodę emitenta i na szkodę kolekcjonerów. Katalog nie zawiera wycen, a jedynie oszacowanie stopnia rzadkości poszczególnych odmian. Ebook porusza temat SPECJALIZOWANY. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: KATALOG. Jeśli interesuje Cię: POLSKICH, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: KRÓLESTWO w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to POLSKIE.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 8361 osób
ISBN 978-8-3931-8623-5. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: SPECJALIZOWANY KATALOG MONET POLSKICH XX i XXI w. KRÓLESTWO POLSKIE 1917 - 1918 Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany