Autor: Sara Temer, Październik 2020 , 111 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5910 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki SKARPA Warszawska [do -45%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry Spellforce 3 zawiera szczegółowy opis przejścia kampanii wraz z misjami pobocznymi oraz objaśnienia znajdujących się w grze mechanik. Dodatkowo znajdziesz tutaj opis wszystkich dostępnych w grze ras, wraz z posiadanymi przez nich jednostkami. W tych rozdziałach znajdziesz objaśnienia dotyczące tworzenia i rozwoju postaci, a tak że opartego na sektorach strategicznego aspektu gry. Poradnik do gry Spellforce 3 zawiera szczegółowy opis przejścia kampanii wraz z misjami pobocznymi; wskazówki dotyczące tworzenia postaci; objaśnienie jak wygląda zarządzanie w strategicznej warstwie gry; opis trzech znajdujących się w grze ras wraz z ich jednostkami. Poradnik do Spellforce 3 to rozbudowana solucja, która pomoże Ci przejść grę od początku do końca. Nasz opis przejścia zawiera wiele obrazków, a porady pomogą zrozumieć największe sekrety gry. Pamiętaliśmy również o rasach i jednostkach. SpellForce 3 - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Cień Drzew - Skażenie (Kampania) Mulandir - Zaginione Miasto (Kampania) Tworzenie i rozwój postaci (Podstawy) Światłość - Uchodźcy cz. 3 (Kampania) Droga do Mulandiru (Kampania) Farlornowa Nadzieja - Uchodźcy cz. 1 (Kampania) Liannon - Źródło zarazy (Kampania) Rasy i jednostki (Podstawy) Oko - Krew nie woda (Kampania) Mulandir - Brutalna pobudka (Kampania) Ebook porusza temat SpellForce. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5910 osób
ISBN 978-83-8112-495-9. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: SpellForce 3 - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany