Autor: Krystian Smoszna, Styczeń 2020 , 38 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 248 osób

Zobacz promocję nowość!

Get CompTIA Network+ Flashcards and more!. Na HumbleBundle możesz wybrać jeden z kilku pakietów ebooków w języku angielskim. Czasem cena za najniższy pakiet to nawet 1 dolar. Oprócz tego możesz wesprzeć organizację charytatywną

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry Spider-Man 2: The Game. Zawiera kompletny i ubarwiony dużą liczbą grafik opis, który nawet największego laika w dziedzinie gier action/adventure, poprowadzi przez wszystkie niuanse związane z rozgrywką. Skrócona wersja spisu treści:-Wprowadzenie-Umiejętności Spider-Mana-[Misja 1\ Oswobodzenie Rhino cz.1-[Misja 1\ Oswobodzenie Rhin o cz.2-[Misja 2\ Napad na bank cz.1-[Misja 2\ Napad na bank cz.2-[Misja 3\ Pojedynek z Pumą cz.1-[Misja 3\ Pojedynek z Pumą cz.2-[Misja 4\ Zamach w Oscorp cz.1-[Misja 4\ Zamach w Oscorp cz.2-[Misja 4\ Zamach w Oscorp cz.3-[Misja 5\ Iluzje Mysterio cz.1-[Misja 5\ Iluzje Mysterio cz.2-[Misja 5\ Iluzje Mysterio cz.3-[Misja 5\ Iluzje Mysterio cz.4-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 19 Informacja o grze Druga część gry, oparta o fabułę filmu pod tym samym tytułem. Tym razem głównymi przeciwnikami Petera Parkera są: szalony Doctor Octopus, wyposażony w mechaniczne macki i Doctor Connors, na skutek nieudanego eksperymentu, zmieniający się w potwornego Jasz Gra Spider-Man 2: The Game, to przedstawiciel gatunku gier akcji. Tytuł wydany został w Polsce w 2004 roku i dostępny jest na platformach: PC, GBA, GCN, XBX, PS2, PSP. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska. Ebook porusza temat Spider. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 248 osób
ISBN 978-83-8050-550-6. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Spider-Man 2: The Game - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany