Autor: Bacon Terry, Wrzesień 2020 , 350 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 673 osób

Zobacz promocję nowość!

-30% na ebooka Od zera. Osiąganie niemożliwego z Ho

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Każdego dnia wywierasz wpływ na kogoś lub ktoś wpływa na ciebie. Żeby odnieść sukces w biznesie lub życiu osobistym, musisz wiedzieć, jak skutecznie wpływać na myślenie, uczucia i działania innych ludzi oraz jak obronić się przed niechcianych wpływem. Pomoże ci w tym niniejsza Ebook. Autor opisuje w niej różne techniki wywierania wpływu i ich przydatność w różnych sytuac jach. Jeśli chcesz przekonać szefa do swojego zdania, skuteczniej zarządzać podwładnymi, przekonać klienta, by kupił twój produkt lub by twoje dziecko zrobiło to, o co je prosisz - koniecznie przeczytaj Sposób na opornych! Ebook porusza temat Sposób. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: opornych. Jeśli interesuje Cię: Skuteczne, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: wywieranie w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to wpływu.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -24%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 673 osób
ISBN 978-8-3748-9504-0. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Sposób na opornych. Skuteczne wywieranie wpływu Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany