Przedmiotem zainteresowania badawczego autora niniejszej publikacji jest problem oceny przedsiębiorstwa, który wiąże się z kategoriami skuteczność i efektywność. Są to dwie uzupełniające się kategorie. W książce przyjęto założenie, iż podstawą do interpretacji skuteczności i efektywności są wyniki przedsiębiorstwa (efekty jego działań). Zaprezentowan o w niej wyniki badań przedsiębiorstw, których celem było określenie miejsca różnych efektów marketingowych i finansowych w ocenie przedsiębiorstwa.
Ebook porusza temat Sprawność. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: organizacji. Jeśli interesuje Cię: Emocjonalne, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: behawioralne w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to finansowe. Jeśli szukasz ebooków o: efekty, to jest pozycja dla Ciebie. Dogłębna wiedza na temat działań.

Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Inne ebooki w kategorii Ekonomia

Ebook Bezpiecznie już było. Jak żyć w świecie sieci, terrorystów i ciągłej niepewności
Ebook Biblia kryptowalut
Ebook Bitcoin. Wirtualna waluta internetu
Ebook Bitcoin dla zaawansowanych. Programowanie z użyciem otwartego łańcucha bloków. Wydanie II
Ebook Rynek i marketing w pigułce
Ebook Konwergencja realna i synchronizacja cykli koniunkturalnych w Unii Europejskiej

ISBN 978-8-3769-5459-2. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Sprawność organizacji. Emocjonalne, behawioralne i finansowe efekty działań marketingowych w ocenie skuteczności i efektywności przedsiębiorstwa Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany