Autor: Elżbieta Krajewska-Kułak, Hanna Rolka, Wrzesień 2015 , 570 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 159 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki CAŁA OFERTA Wydawnictwa Novae Res! [-55%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Nowoczesna publikacja z zakresu anestezjologii oraz opieki nad chorymi poddawanymi różnym typom znieczulenia. Zawiera praktyczną i współczesną wiedzę z zakresu pielęgnowania chorych z uwzględnieniem najnowszych standardów pielęgniarskiej opieki anestezjologicznej. Ebook niezbędna do doskonalenia umiejętności praktycznych w anestezjologicznej opiece pielęgniarskiej na r óżnych etapach kształcenia - w codziennej praktyce  na oddziałach intensywnej terapii, blokach operacyjnych oraz oddziałach chirurgii jednego dnia, a także podczas studiów pielęgniarskich. Ebook porusza temat Standardy. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: anestezjologicznej. Jeśli interesuje Cię: opieki, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: pielęgniarskiej w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -20%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 159 osób
ISBN 978-8-3200-4836-0. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Standardy anestezjologicznej opieki pielęgniarskiej Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany