Autor: Małgorzata Celuch, Joanna Swadźba, Grudzień 2017 , 40 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 7267 osób

Zobacz promocję nowość!

Get Flutter for Beginners, Xamarin.Forms Projects and more!. Na HumbleBundle możesz wybrać jeden z kilku pakietów ebooków w języku angielskim. Czasem cena za najniższy pakiet to nawet 1 dolar. Oprócz tego możesz wesprzeć organizację charytatywną

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

E-book zawiera opisy, charakterystykę i zakres obowiązków dotyczących stanowisk w szkole takich, jak: nauczyciel bibliotekarz, nauczyciel etyki, asystent nauczyciela, oligofrenopedagog, tyflopedagog, surdopedagog. W ramach każdego działu czytelnik znajdzie: - podstawę prawną - cel istnienia stanowiska - kawilifikacje - czas pracy - liczbę etatów w szkole - najczęstsze błędy popełniane przez dyr ektorów - wzór charakterystyki stanowiska - przykładowe uzupełnienie opisu stanowiska - wzór opisu stanowiska - zakres obowiązków, uprawnień i odpowiedzialności - ocenę ryzyka zawodowego na stanowisku Ebook porusza temat Stanowiska. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: funkcje. Jeśli interesuje Cię: obowiązki, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: pracowników w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to szkole.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -20%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 7267 osób
ISBN 9788365774255. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Stanowiska, funkcje i obowiązki pracowników w szkole Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany