Autor: Piotr "Ziuziek" Deja, Grudzień 2019 , 232 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1085 osób

Zobacz promocję nowość!

-50% na ebooka Sztuka wojny. Planer. Do końca tygodnia (15.12.2019) za

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik - przewodnik po Hutta (Bounty Hunter i Imperial Agent)- do gry Star Wars: The Old Republic zawiera wszystko, co dotyczy dwóch klas - łowcy nagród oraz agenta imperialnego od startu w kantynie The Poison Pit do opuszczenia planety. Skrócona wersja spisu treści:-[Wprowadzenie\-[Porady\ Wskazówki do sterowania-[Porady\ Rozwój bohatera i t owarzyszy-[Porady\ Podróże i śmierć-[Porady\ Walka-[Porady\ Przedmioty (Items)-[Porady\ Misje (Missions)-[Porady\ Encyklopedia (Codex)-[Miejsca\ Hutta-[Miejsca\ (01) Jiguuna-[Miejsca\ (02) Evocii Swamp-[Miejsca\ (03) The Bog-[Miejsca\ (04) The Eastern Grime-[Miejsca\ (05) The River Lands-[Miejsca\ (06) The Rustyards-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 67 Informacja o grze Star Wars: The Old Republic to osadzona w uniwersum Gwiezdnych Wojen gra MMORPG, stworzona przez studio deweloperskie korporacji BioWare w Austin. Akcja osadzona została kilka tysięcy lat przed wydarzeniami przedstawionymi w filmowej sadze George'a Lucasa Gra Star Wars: The Old Republic, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku MMO. Tytuł wydany został w Polsce w 2011 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska. Ebook porusza temat Republic. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: przewodnik. Jeśli interesuje Cię: (Bounty, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Hunter w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to Imperial. Jeśli szukasz ebooków o: Agent), to jest pozycja dla Ciebie. Dogłębna wiedza na temat poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.


Znajdź tani lot:

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1085 osób
ISBN 978-83-8055-301-9. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Star Wars: The Old Republic - przewodnik po Hutta (Bounty Hunter i Imperial Agent) - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany