Autor: Piotr "Ziuziek" Deja, Grudzień 2019 , 215 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1101 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Zdążyć na Gwiazdkę! [ 2za1 ]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry Star Wars: The Old Republic - Sith Warrior & Sith Inquistor zawiera wszystko, co dotyczy dwóch klas - Wojownika Sithów (Sith Warrior) oraz Inkwizytora Sithów (Sith Inquistor) od startu w Korriban Arrival Port do opuszczenia planety. Skrócona wersja spisu treści:-[Wprowadzenie\-[Porady\ Wskazówki do sterowania-[Porady\ Rozwój bohatera i towarzyszy-[Porady\ Podróże i śmierć-[Porady\ Walka-[Porady\ Przedmioty (Items)-[Porady\ Misje (Missions)-[Porady\ Encyklopedia (Codex)-[Miejsca\ Korriban-[Miejsca\ (01) Valley of the Dark Lords-[Miejsca\ (02) Sith Academy-[Miejsca\ (03) Lower Widlds Outskirts-[Miejsca\ (04) Wilds Laboratory-[Miejsca\ (05) Lower Wilds-[Miejsca\ (06) Trooper Encampment-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 60 Informacja o grze Star Wars: The Old Republic to osadzona w uniwersum Gwiezdnych Wojen gra MMORPG, stworzona przez studio deweloperskie korporacji BioWare w Austin. Akcja osadzona została kilka tysięcy lat przed wydarzeniami przedstawionymi w filmowej sadze George'a Lucasa Gra Star Wars: The Old Republic, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku MMO. Tytuł wydany został w Polsce w 2011 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska. Ebook porusza temat Republic. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: przewodnik. Jeśli interesuje Cię: Korriban, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Warrior w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to Inquisitor). Jeśli szukasz ebooków o: poradnik, to jest pozycja dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.


Znajdź tani lot:

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1101 osób
ISBN 978-83-8055-315-6. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Star Wars: The Old Republic - przewodnik po Korriban (Sith Warrior i Sith Inquisitor) - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany