Autor: Piotr "Ziuziek" Deja, Lipiec 2020 , 89 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5208 osób

Zobacz promocję nowość!

-30% na ebooka Mindfulness znaczy sati. 25 ćwiczeń rozwijających mindfulness. Do końca dnia (10.07.2020) za

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

W poradniku do gry Star Wolves: Gwiezdne Wilki znajdują się porady dotyczące rozgrywki, spis dostępnych misji oraz ich dokładny opis wraz z mapami, jak również lista wszystkich obiektów. Skrócona wersja spisu treści:-Wstep-Lista misji-[Misja 01\ Standardowy patrol-[Misja 02\ Uratuj porucznika Raymonda-[Misja 03\ Przemyt-[Misj a 04\ Polowanie na Czerwonego Korsarza-[Misja 05\ Odszkodowanie-[Misja 06\ Piracki skarb-[Misja 07\ Pomoc humanitarna-[Misja 08\ Eridan-[Misja 09\ Przybycie do sektora Wodnik-[Misja 10\ Pilnowanie złóż-[Misja 11\ Konwój z uranem-[Misja 12\ Konkurencja-[Misja 13\ Posejdon-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 46Informacja o grzeSymulator kosmiczny z elementami cRPG i strategii. Akcja tej produkcji rozgrywa się na przełomie XXI i XXII wieku, gracz zaś staje się gwiezdnym łowcą, początkowo dysponującym jedynie przestarzałym i źle wyposażonym statkiem.Gra Star Wolves, ciepło przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku symulatorów. Tytuł wydany został w Polsce w 2005 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami. Ebook porusza temat Wolves:. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Gwiezdne. Jeśli interesuje Cię: poradnik, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5208 osób
ISBN 978-83-8050-896-5. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Star Wolves: Gwiezdne Wilki - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany