Autor: Łukasz "Salantor" Pilarski, Styczeń 2015 , 181 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4663 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Ponad 460 tytułów! / Literatura OBYCZAJOWA

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry Starcraft II: Legacy of the Void zawiera przede wszystkim bardzo szczegółowy opis przejścia gry. Dowiesz się z niego jak w prosty sposób ukończyć każdą misję oraz wykonać cele dodatkowo. Rozdział "Osiągnięcia" zawiera natomiast porady dotyczące zdobywania wszystkich osiągnięć w konkretnych misjach. Poradnik został napisany na podstawie premierowej wersji gry ukończone j na średnim poziomie trudności (normal). Został napisany z myślą o osobach mających pewne pojęcie o strategiach czasu rzeczywistego, lecz weterani również powinni znaleźć w nim coś dla siebie. W tekście znajdować się będą terminy zarówno polskie, jak i angielskie. W rozdziałach poświęconych osiągnięciom te wymagające wcześniejszego ukończenia kampanii zostały wymienione na końcu. Poradnik do gry Starcraft II: Legacy of the Void zawiera: Zbiór porad ogólnych dla graczy na różnym poziomie zaawansowania; Porady dotyczące budowy bazy oraz prowadzenia walki; Opis podstawowych reguł obowiązujących w kampanii wraz z ulepszeniami dla jednostek oraz Włóczni Adun; Opisy wszystkich misji wchodzących w skład kampanii wraz z celami dodatkowymi oraz osiągnięciami; Opisy misji trybu współpracy. W rozdziałach poświęconych osiągnięciom te wymagające wcześniejszego ukończenia gry za każdym razem zostały wymienione na końcu. Gra pozwala na wybór jednostek używanych w czasie kolejnych misji kampanii. Dla czytelności w tekście pojawiać się będzie tylko jedna nazwa, domyślna (pierwszy z trzech wariantów danej jednostki). Stąd jeśli w tekście pojawi się nazwa zealot (zelota), to może ona dotyczyć zarówno jednostki zealot, jak i jej odmian - centurion oraz sentinel (strażnik). Jeśli ukończenie misji albo zdobycie osiągnięcia wymagać będzie stworzenia konkretnej odmiany danej jednostki, na przykład mothership (statek-matka), to będzie to zaznaczone w tekście albo wynikało z opisu. W innych sytuacjach albo będziesz miał wolną rękę, albo też gra narzuci ci wybrane przez siebie odmiany jednostek. Poradnik do gry StarCraft II: Legacy of the Void to dokładne opracowanie tej gry, zawierające nie tylko liczne porady dotyczące m.in. budowy bazy czy walki, ale również bogato ilustrowaną solucję tego tytułu, a także zestawienie dostępnych osiągnięć. StarCraft II: Legacy of the Void - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Budowa bazy (Porady) Misja 1 - Za Aiur! (Kampania - Dziedzictwo Otchłani) Ogólne (Porady) Walka (Porady) Misja 8 - Braterstwo broni (Kampania - Dziedzictwo Otchłani) Misja 3 - Włócznia Aduna (Kampania - Dziedzictwo Otchłani) Misja 6 - Zakazana broń (Kampania - Dziedzictwo Otchłani) Misja 2 - Rosnący cień (Kampania - Dziedzictwo Otchłani) Misja 4 - Wpływy Amona (Kampania - Dziedzictwo Otchłani) Misja 7 - Podniebna Tarcza (Kampania - Dziedzictwo Otchłani) Ebook porusza temat StarCraft. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Legacy. Jeśli interesuje Cię: poradnik, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4663 osób
ISBN 978-83-8060-285-4. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: StarCraft II: Legacy of the Void - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany