Autor: Łukasz "Keczup" Wiśniewski, Lipiec 2020 , 255 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2115 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Osiągnij mądrość zwycięzców / -50%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poniższy, nieoficjalny poradnik do gry Stellaris studia Paradox Interactive zawiera wszelkie niezbędne informacje dotyczące zarządzania i rozwoju galaktycznego imperium. Znajdziesz tutaj szczegółowe porady dotyczące rozpoczęcia gry, jej podstawowych założeń i mechanizmów, które pomogą w uzyskaniu przewagi w kosmosie. Poradnik wyjaśni również wszystkie elementy interfejsu i wskaże aspekty, któ re pomogą w płynniejszej rozgrywce. Poradnik do Stellaris zawiera: porady dotyczące utworzenia własnej, spersonalizowanej frakcji opis wszystkich dostępnych dla gracza frakcji rozdział "Porady ogólne" gdzie znajdziesz wskazówki dotyczące każdego elementu rozgrywki porady dla początkujących dotyczące podejmowanych decyzji w pierwszych minutach kampanii szczegółowy opis wszystkich mechanizmów gry wskazówki dotyczące prowadzenia wojen, pozyskiwania surowców, kolonizacji planet i dyplomacji porady dotyczące zarządzania imperium, planowania działań i neutralizowania zagrożeń porady odnoszące się do eksploracji świata i rozwijanie nowych technologii Poradnik został utworzony w oparciu o grę w wersji 1.0.0 (9b5a). Poradnik do gry Stellaris będzie opisywał wszystkie najważniejsze elementy tego rozbudowanego tytułu.  Dowiesz się z niego m.in. jak kierować każdą z dostępnych frakcji, w jakie technologie inwestować czy jak stworzyć własny okręt. Stellaris - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Porady ogólne (Podstawy) Tworzenie fundamentów imperium (Dobry start) Zajmowanie układów i kolonizacja planet (Dobry start) Rozwój imperium w 4 prostych krokach (Dobry start) Interfejs (Podstawy) Kreator tworzenia frakcji (Frakcje) Dostępne frakcje (Frakcje) Ustawienia Kampanii (Podstawy) Modyfikatory ustroju (Rząd) Sterowanie (Podstawy) Ebook porusza temat Stellaris. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2115 osób
ISBN 978-83-8060-389-9. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Stellaris - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany