Autor: Karen Blumenthal, Październik 2013 , 246 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2845 osób

Zobacz promocję nowość!

-20% na ebooka Imperium grzechu. Do końca dnia (01.06.2020) za 29,60 zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Miej odwagę iść za swoim sercem i intuicją.STEVE   JOBS NonkonformistaWizjonerWynalazcaGeniuszAdoptowanyBez studiówWyrzucony z pracy Podziwiał go, a potem opłakiwał cały świat. Założył koncern Apple, stworzył komputery Macintosh, iPody, iPhony i iPady. Bez niego nie byłoby urządzeń, którymi posługujemy się na co dzień. Był czł owiekiem, który zmienił nasz świat. STEVE JOBS (1955-2011) nigdy nie chodził utartymi szlakami. Od skonstruowania pierwszego komputera w garażu rodziców do śmierci po wieloletniej walce z rakiem zawsze kierował się intuicją. Nigdy nie pytał ludzi, czego chcą. Sam wiedział lepiej. I sprawiał, że wszystko, czego się tknął, stawało się tym, czego świat potrzebował.   To wspaniała inspirująca lektura. Ebook porusza temat człowiek. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: myślał. Jeśli interesuje Cię: inaczej, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2845 osób
ISBN 978-83-241-4895-0. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Steve Jobs, człowiek, który myślał inaczej Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany