Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki PSYCHOSKOK [poradniki -50%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Wzorce projektowe powinny się znaleźć w przyborniku każdego profesjonalnego programisty. Ich zaletą jest nie tylko łatwość tworzenia kodu wielokrotnego użytku, ale także możliwość szybkiego rozwiązywania złożonych zagadnień. Osoby, które chcą rozwijać swoje umiejętności programistyczne, mogą również wykorzystać wzorce projektowe do inspirującego dochodzenia, jak można rozwiązać konkretny problem na wiele sposobów - o zróżnicowanym stopniu zaawansowania technicznego i z zastosowaniem różnego rodzaju kompromisów. Taka zabawa jest bardzo zajmująca i pouczająca. To Ebook przeznaczona dla programistów C++, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat wzorców projektowych przy użyciu standardu C++17. Opisano tu zarówno klasyczne, jak i całkiem nowoczesne wzorce projektowe ułatwiające rozwiązywanie konkretnych problemów programistycznych w optymalny sposób. Przedstawiono też znaczenie niektórych najnowszych cech języka C++ dla implementacji wzorców. Treść została zilustrowana szeregiem przykładów i scenariuszy pokazujących wykorzystanie wzorców , ich alternatywy i wzajemne relacje. Co więcej, przykłady kodu - przy zachowaniu czytelności - prezentują sobą wysoką jakość oprogramowania produkcyjnego. W książce między innymi: zasady korzystania z wzorców projektowych w nowoczesnym C++ wzorce kreacyjne: Budowniczy, Fabryka, Prototyp i Singleton wzorce strukturalne: Adapter, Most, Dekorator, Fasada wzorce zachowań: Łańcuch Odpowiedzialności, Polecenie, Iterator, Mediator funkcyjne wzorce projektowe, takie jak Monada Wzorce projektowe w C++: gwarancja najlepszej architektury! Ebook porusza temat Stosowanie. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: wzorców. Jeśli interesuje Cię: projektowych, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: wielokrotnego w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to wykorzystania. Jeśli szukasz ebooków o: programowaniu, to jest pozycja dla Ciebie. Dogłębna wiedza na temat zorientowanym.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -20%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 8009 osób
ISBN 978-83-283-7175-0. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Stosowanie wzorców projektowych w C++. Kod wielokrotnego wykorzystania w programowaniu zorientowanym obiektowo Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany