Autor: Kamil Łodygowski, Marzec 2020 , 154 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2122 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki 
	    TOP50 lata! / Wydawnictwo CZARNA OWCA

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Publikacja dotyczy zastosowania nowego rodzaju paliwa (mieszaniny mineralnych węglowodorów ON z syntetycznymi SYNON wyprodukowanej w procesie ETG) do zasilania silnika o zapłonie samoczynnym. Najważniejszą część pracy stanowią nowatorskie wyniki z badań, które zostały podzielone na cztery główne etapy: przeprowadzenie badań z zakresu podstawowych właściwości fizykochemicznych, badań stanowiskowy ch dotyczących parametrów roboczych, efektywności procesów: tłoczenia, wtrysku i spalania, oraz dokonania analizy stężenia toksycznych składników spalin i emisji natężenia dźwięku silnika spalinowego. Monografia przedstawia podsumowanie uzyskanych wyników (również z wersji graficznej), wraz z wnioskami po ich analizie, oraz wskazuje dalsze kierunki badań. Ebook porusza temat Studium. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: silnika. Jeśli interesuje Cię: spalinowego, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: zapłonie w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to samoczynnym. Jeśli szukasz ebooków o: zasilanego, to jest pozycja dla Ciebie. Dogłębna wiedza na temat mieszaninami.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -20%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2122 osób
ISBN 978-83-650-3837-1. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Studium silnika spalinowego o zapłonie samoczynnym zasilanego mieszaninami mineralnego oleju napędowego z biowęglowodorami Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany