Autor: Patrick "Yxu" Homa, Lipiec 2020 , 320 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4421 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Wakacje w obiektywie [Druki -35%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry Styx: Shards of Darkness to kompendium wiedzy o grze. Poza kluczowym opisem przejścia każdej z misji, skupiającym się głównie na możliwości ukończenia zadań przez nowych graczy i rozwiązaniu zagadek. Zawiera liczne wskazówki i wyjaśnia elementy mechaniki gry. Dodatkowo opis przejścia zawiera lokalizację odznaczeń i el ementów zadań pobocznych (znaki, notatki, plakaty). Opisane zostały wyposażenie Styxa i przedmioty rzemiosła, jakie może samodzielnie stworzyć. Do tego zamieszczono zestawienie umiejętności oraz wskazanie, na które warto zwrócić uwagę, szczególnie w początkowych fazach gry. Nie zabrakło także listy osiągnięć / trofeów oraz wskazówek, jak odblokować te najtrudniejsze. Styx: Shards of Darkness to druga część gry, będącej doskonałym połączeniem gry skradankowej i zręcznościowej rozgrywanej z perspektywy trzecioosobowej. Tytułowy goblin próbujący zająć się swoimi sprawami (kradzieże) zostaje wplątany w intrygę między rasową i z tego powodu staje się także szpiegiem. Ten element fabularny uzasadnia duże zróżnicowanie lokacji i występujących w nich przeciwników. Bohater ma wybór: może stać się zabójcą lub zdecydowanie unikać kontaktu z przeciwnikami wykorzystując bogate otoczenie, umiejętności i liczne gadżety. Na duży plus zasługuje nierzadko możliwość wykonania celów zadań na więcej niż jeden sposobów. Poradnik do Styx: Shards of Darkness obejmuje: opis przejścia zadań głównych i pobocznych; lokalizację odznaczeń (tokenów); wyjaśnienie zagadnień związanych z mechaniką gry i liczne porady; opis elementów wyposażenia i gadżetów bohatera; zestawienie umiejętności i porady odnośnie ich odblokowania; listę trofeów wraz ze wskazówkami ich odblokowania. Poradnik do gry Styx: Shards of Darkness zawiera m.in. dokładny opis przejścia zadań głównych i pobocznych, lokalizacje wszystkich odznaczeń, listę trofeów czy opis najważniejszych elementów rozgrywki. Styx: Shards of Darkness - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Skład bursztynu i ucieczka | Misja 2 - Korrangar | Opis przejścia (Anex) Labirynt | Misja 6 - Smell of Freedom | Opis przejścia (Anex) Porady ogólne i interfejs | Porady (Anex) Prolog | Misja 1 - Objawienie | Opis przejścia (Misja 1 - Objawienie) Talenty bohatera | Umiejętności (Anex) Walka z bossem | Misja 9 - Zemsta | Opis przejścia (Anex) Walka z bossem | Misja 4 - Co zostało ukryte | Opis przejścia (Anex) Drzewko umiejętności | Umiejętności (Anex) Przejdź na balkon w kwaterach | Misja 2 - Korrangar | Opis przejścia (Anex) Wyposażenie i gadżety | Porady (Anex) Ebook porusza temat Shards. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Darkness. Jeśli interesuje Cię: poradnik, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 4421 osób
ISBN 978-83-8112-374-7. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Styx: Shards of Darkness - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany