Autor: Agnieszka "aadamus" Adamus, Październik 2020 , 64 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2029 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poniższy poradnik do Subnautica, stanowi zbiór informacji, które pomogą ci przetrwać w nieprzyjaznym środowisku planety 4546B. Całość została podzielona na trzy części. Porady na start pomogą ci rozpocząć rozgrywkę. Dzięki naszej solucji odnajdziesz wszelkie sekrety i zakamarki planety zdobywając przy tym cenne surowce pomocne w budowie bazy. W tym istotnym rozdziale znajdziesz odpowiedzi na pytania, które mogą pojawić się w trakcie eksploracji podwodnego świata. Znajdziesz tutaj listę wszystkich surowców, które możesz zebrać w grze, wraz z orientacyjnymi lokalizacjami, w których możesz je znaleźć. Poradnik do gry Subnautica zawiera porady i opisy, które sprawią, że na samym starcie nie przepadniesz w morskich odmętach. Nasza solucja pomoże wam odkryć sekrety i zdobywać surowce, dzięki przetrwacie w świecie opanowanym przez podwodne kreatury. Subnautica - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Jak zacząć? (Porady na start) Budowa bazy (FAQ) Leczenie ran oraz infekcji (FAQ) Tworzenie przedmiotów (FAQ) Tworzenie gumy silikonowej (FAQ) Jak wejść do Aurory? (FAQ) Co można zrobić z jajami obcych? (FAQ) Koralowce (FAQ) Wymagania sprzętowe (Aneks) Rośliny (Aneks) Ebook porusza temat Subnautica. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2029 osób
ISBN 978-83-8112-484-3. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Subnautica - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany