Szczegółowy opis przejścia gry po stronie aliantów, z wyszczególnieniem wszystkich misji, jednostek, czołgów i pojazdów. Zarówno początkujących jak i zaawansowanych graczy z pewnością zainteresują porady autora dotyczące możliwych strategii.Skrócona wersja spisu treści:-Wstęp-Porady ogólne-Alianci: Misja 1-Alianci: Misja 2-Alianci: Misja 3-Alianci: Misj a 4-Alianci: Misja 5-Alianci: Misja 6-Alianci: Misja 7-Alianci: Misja 8-Alianci: Misja 9-Alianci: Misja 10-Alianci: Misja 11-Alianci: Misja 12-Alianci: Pojazdy opancerzone-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 18Informacja o grzeStrategia czasu rzeczywistego umiejscowiona w realiach II Wojny Światowej. Zagraj w historyczne kampanie lub zmień przebieg wojny.Gra Sudden Strike, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier strategicznych. Tytuł wydany został w Polsce w 2001 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska. Ebook porusza temat Sudden. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Strike. Jeśli interesuje Cię: przejścia, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: stronie w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to Aliantów. Jeśli szukasz ebooków o: poradnik, to jest pozycja dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
ISBN 978-83-8050-162-1. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Sudden Strike - Opis przejścia gry po stronie Aliantów - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany