Autor: Dujanowicz Katarzyna, Chraniuk Anna, Wrzesień 2020 , 96 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2925 osób

Zobacz promocję nowość!

Get The Owl, Masquerade, The Boys Vol. 1, The Boys Vol. 12 and more!. Na HumbleBundle możesz wybrać jeden z kilku pakietów ebooków w języku angielskim. Czasem cena za najniższy pakiet to nawet 1 dolar. Oprócz tego możesz wesprzeć organizację charytatywną

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Czy każdy coach potrzebuje superwizji? Zdecydowanie tak! Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że dbając o swój rozwój, można skuteczniej pracować z Klientem. Ebook pokazuje, że superwizja ma ogromne znaczenie, wzmacnia umiejętności coacha, a także pozwala mu stać się bardziej świadomym i lepszym profesjonalistą. Stowarzyszenia zrzesz ające coachów wpisały obowiązek superwizji do swoich kodeksów etycznych oraz uznały ją za kluczowy wymóg w procesach akredytacyjnych. Obowiązkowa lektura dla każdego coacha i superwizora. Jest promocją standardów superwizji w coachingu. Napisana w sposób lekki i przystępny, jednocześnie rzetelnie i profesjonalnie. Poza dużą dawką wiedzy, zachęca do refleksji, pracy nad własnym warsztatem, a co najważniejsze zachęca praktykujących coachów do poddawania się superwizji, pokazując jej niewątpliwe korzyści. Artur Michalski ICF Poland – International Coach Federation Polska (Polskie Stowarzyszenie Trenerów Rozwoju Osobowości)   Gorąco polecam książkę „Superwizja w coachingu” szczególnie tym, którzy szukają zwięzłego źródła inspiracji i wiedzy na temat superwizji, nie tylko w coachingu. Warto po nią sięgnąć z uwagi na odpowiednie połączenie zwięzłego, rzeczowego i praktycznego ujęcia tematu oraz odniesień do osobistych doświadczeń. Serdecznie gratuluję Autorkom. Paweł Sopkowski Współzałożyciel i Prezes Zarządu CoachWise.org   O autorkach: Superwizja to dla nas przestrzeń do poznawania i odkrywania siebie, ale też łączenie ludzi z pasją. To miejsce dla ludzi, którzy chcą zmieniać siebie i swoich Klientów poprzez pracę na najwyższym poziomie. Same regularnie poddajemy się superwizji – dbając o swój rozwój i doskonalenie kompetencji coachingowych. W pracy zawodowej liczą się dla nas otwartość, pasja, partnerstwo i zaufanie – w atmosferze tych wartości powstała ta Ebook... Katarzyna Dujanowicz, Anna Chraniuk Ebook porusza temat Superwizja. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: coachingu.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -24%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2925 osób
ISBN 978-8-3635-6672-2. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Superwizja w coachingu Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany