Autor: Jeremy Clarkson, Marzec 2012 , 406 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3552 osób

Zobacz promocję nowość!

-30% na ebooka Podręcznik Przygody Rowerowej. Wydanie II. Do końca dnia (27.11.2020) za

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Krytyk filmowy, wędkarz, doradca rządowy, pilot myśliwca F-15, darczyńca, oddany miłośnik rock and rolla to ledwie kilka z ról, w jakie wciela się w swojej nowej książce Jeremy Clarkson. W drugiej części bestsellerowego Świata według Clarksona (As Empiku 2006) ten kontrowersyjny brytyjski dziennikarz i wnikliwy obserwator rzeczywistości po raz kolejny przeciwstaw ia zdrowy rozsądek absurdom życia w nowoczesnym, poprawnym politycznie społeczeństwie. Clarkson opowiada o swoich problemach z telefonami komórkowymi oraz o nieustannej walce z inspektorami BHP i ekologami, zajmuje stanowisko w sprawie wymyślnych imion i tatuaży, i wyjaśnia, jak to się stało, że zrzucił bombę na Północną Karolinę. Co wynikło ze spotkania Clarksona z Davidem Beckhamem? Który naród wydał na świat najwięcej wynalazców? Dlaczego nie warto być posiadaczem ekskluzywnej karty kredytowej? O tym wszystkim przeczytacie w absolutnie niepoprawnym, obrazoburczym i prześmiewczym Świecie według Clarksona 2. Ebook porusza temat według. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Clarksona. Jeśli interesuje Cię: jeszcze, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: według w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to Clarksona.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3552 osób
ISBN 9788361428626. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Świat według Clarksona (#2). I jeszcze jedno... Świat według Clarksona 2 Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany