Autor: Jeremy Clarkson, Listopad 2011 , 360 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2507 osób

Zobacz promocję nowość!

-30% na ebooka 555 zagadek o Tatrach. Do końca dnia (26.11.2020) za

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Dawno, dawno temu, Jeremy Clarkson miał marzenie. Marzył mu się świat, w którym wszystko, co bezsensowne, idiotyczne i absurdalne jest surowo wzbronione... Świat, w którym zwycięża zdrowy rozsądek i niczym nieskrępowana pomysłowość. Trzy książki i trzy miliony sprzedanych egzemplarzy później jego marzenie o Świecie według Clarksona wciąż żyje... Pytając W czym problem?, Jeremy wyrusza w kolejną misję. Przeludnione więzienia, wycinka lasów deszczowych, podłej jakości służba zdrowia, coraz gorsza muzyka, tradycja dławiąca nowoczesność - to tylko nieliczne z problemów, którym chce zaradzić w zupełnie niestandardowy sposób. Śledząc wywody niekwestionowanego wirtuoza ostrego pióra, dowiecie się: dlaczego kryzys finansowy to konsekwencja picia herbaty co łączy Jamesa Bonda i Batmana z Kubusiem Puchatkiem kiedy możemy osiągnąć stan zwany "szczęściem doskonałym" w jaki sposób gry planszowe zagrażają pokojowi na świecie jak można stać się pewną częścią ciała Angeliny Jolie. Zaskakująca, bezkompromisowa, a przede wszystkim zabawna - taka jest nowa Ebook niepoprawnego miłośnika drzewek bonsai i rugby, niestrudzonego hodowcy owiec i osłów, poszkodowanego niedawno przez japońską toaletę... Jeremy'ego Clarskona! Ebook porusza temat według. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Clarksona. Jeśli interesuje Cię: problem?, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: według w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to Clarksona.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2507 osób
ISBN 9788361428664. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Świat według Clarksona. (#4). W czym problem? Świat według Clarksona 4 Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany