Autor: Grzegorz Polak, Listopad 2017 , 402 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 961 osób

Zobacz promocję nowość!

Get Dragons, Armor Pack 1, Spiders Pack, Mimics & Chests and more!. Na HumbleBundle możesz wybrać jeden z kilku pakietów ebooków w języku angielskim. Czasem cena za najniższy pakiet to nawet 1 dolar. Oprócz tego możesz wesprzeć organizację charytatywną

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

W jakim mieście znajduje się najpiękniejsza z polskich Madonn? Do budowy jakiej polskiej świątyni po raz pierwszy użyto cegły? Które sanktuarium nosi miano polskiego La Salette? Odpowiedzi na wszystkie te pytania kryją się w wyjątkowej publikacji Święte, świętsze, najświętsze. Przewodnik po sanktuariach w Polsce. Przybliża ona przebogatą, burzliwą historię 122 miejsc kultu katolików, prawosławny ch, protestantów, Żydów oraz polskich muzułmanów. Opowieść tę przeplatają setki fotografii oraz mapy i porady praktyczne dla pielgrzymów. Pielgrzymka niekoniecznie wymaga dziś wiary. Niekoniecznie wymaga przynależności religijnej i tożsamości z jakąś wyznającą wspólnotą. Niekoniecznie też pragnie uzdrowienia, przemiany, odnalezienia Boga, a chociażby mniej albo bardziej trwałego sensu. prof. Zbigniew Mikołejko Po cóż komu droga, która nie prowadzi do cerkwi mówi staruszka w gruzińskim filmie Pokuta. Warto na różnych drogach naszego życia dostrzec te, które prowadzą do świątyni. o. Tomasz Dostatni OP Ebook porusza temat Święte. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: świętsze. Jeśli interesuje Cię: najświętsze, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.


Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 961 osób
ISBN 9788326812422. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Święte, świętsze, najświętsze Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany