Autor: Robert Breyer, Sean Riley, Październik 2000 , 488 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 10555 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki POPULARNONAUKOWE / Wydawnictwo Czarna Owca do -50%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Zrozumieć, tworzyć i zarządzać sieciami Ethernet o dużej wydajności. Standard sieci lokalnych Ethernet poprzez swój nieustanny rozwój pozostaje ciągle w czołówce technologii sieciowych. Ebook ta jest jedną i jedyną pozycją potrzebną, aby zrozumieć i móc w pełni wykorzystywać wszystkie zalety nowych technologii z rodziny Ethernet. Zawiera opis aktualnie st osowanych technologii oraz wymagań sprzętowych. Jest także wyczerpującym przewodnikiem pomocnym we wdrażaniu i zarządzaniu przełączanymi sieciami Ethernet, także w wersjach Fast i Gigabit. Przewodnik zawiera omówienie najważniejszych wyzwań stojących obecnie (i przyszłych) przed administratorami. Ebook składa się z 4 rozdziałów podzielonych na części, w których znajdziesz: Omówienie dwudziestopięcioletniej historii standardu Ethernet. Opis rozwoju standardu. Techniki planowania i podejmowania decyzji. Praktyczne rady. Ebook jest kierowana do administratorów, projektantów i kierowników działów IT, których zadaniem jest usuwanie "wąskich gardeł" i planowanie pasma. Wybrane zagadnienia: Wyjaśnienie zasady działania szybkich technologii dla sieci lokalnych oraz przełączania w warstwie 3., sieci wirtualnych, jakości usług i standardu 1000BASE-T. Omówienie wymagań dla okablowania, sposoby szacowania wymagań dotyczących pasma oraz zagadnień związanych z dostępnością sprzętu sieciowego. Instrukcje dotyczące rozbudowy, wdrażania, zarządzania oraz rozwiązywania problemów w małych, średnich i dużych sieciach Ethernet. Ebook porusza temat Switched. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Gigabit. Jeśli interesuje Cię: Ethernet, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.


Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 10555 osób
ISBN 83-7197-192-3. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Switched, Fast i Gigabit Ethernet Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany