Autor: Łukasz "Salantor" Pilarski, Styczeń 2014 , 50 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 6282 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Cenowe IGRZYSKA książkowe! / Ebooki -45% / Książki drukowane -30% / Audiobooki po 13,90zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry Symulator Misji Ratunkowych: Emergency 5 zawiera wiele przydatnych informacji, które pozwolą ci jak najlepiej zarządzać dostępnymi jednostkami podczas sytuacji kryzysowych. Z poradnika dowiesz się jakimi pojazdami dysponują dostępne w grze służby: straż pożarna, policja, służba techniczna oraz służba medyczna. W tekście opisano również wszystkie zadania główne oraz lo sowe misje poboczne, a pierwszy rozdział poradnika zawiera liczne porady ogólne, które powinny ułatwić rozgrywkę zarówno początkującym, jak i bardziej zaawansowanym graczom. W grze Symulator Misji Ratunkowych: Emergency 5 gracz wciela się w rolę szefa centrum kryzysowego jednego z trzech niemieckich miast - Monachium, Hamburga oraz Berlina. Jego zadaniem jest kierowanie akcjami ratunkowymi w czasie różnego rodzaju kryzysów i katastrof, począwszy od stłuczek drogowych, a skończywszy na lawinach, powodziach i zamachach terrorystycznych. Pod jego kontrolą znajdują się jednostki straży pożarnej, policji oraz służb medycznych, w tym nowoczesne śmigłowce oraz drony. W poradniku do gry Symulator Misji Ratunkowych: Emergency 5 znajdziesz: Porady ogólne dotyczące rozgrywki Listę wszystkich dostępnych w grze pojazdów wraz z radami na temat ich używania Opisy wszystkich dziesięciu misji wchodzących w skład głównej kampanii Opisy wszystkich misji losowych, dostępnych w trakcie kampanii oraz trybu swobodnej rozgrywki. Poradnik przygotowany został na podstawie gry na średnim poziomie trudności oraz wersji 1.0. Poradnik do gry Symulator Misji Ratunkowych: Emergency 5 zawiera szereg przydatnych w rozgrywce porad. Opisuje dostępne w grze pojazdy, a także wszystkie zadania główne i misje losowe. Symulator Misji Ratunkowych: Emergency 5 - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Straż pożarna (Sprzęt) Porady ogólne Tram Accident (Monachium - zadania główne) Aerial Bomb in the City Center (Monachium - zadania główne) Hang Gliding Accident (Monachium - zadania główne) Służby techniczne (Sprzęt) Policja (Sprzęt) Avalanche (Monachium - zadania główne) Służby medyczne (Sprzęt) Shipping Accident (Hamburg - zadania główne) Ebook porusza temat Symulator. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Ratunkowych:. Jeśli interesuje Cię: Emergency, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: poradnik w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 6282 osób
ISBN 978-83-8060-134-5. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Symulator Misji Ratunkowych: Emergency 5 - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany