Autor: Leszek Litwin, Grzegorz Myrda, Czerwiec 2005 , 286 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2917 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Wyspecjalizuj się w C, C# i C++

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Blisko 80% decyzji w administracji publicznej związanych jest z informacją przestrzenną (geoinformacją). Struktury danych przestrzennych stają się częścią biznesowych baz danych, a techniki przetwarzania danych przestrzennych -- częścią systemów biznesowych. Systemy Informacji Geograficznej (GIS) służą do pozyskiwania, gromadzenia, integrowania, analizowania, weryfikowania, tra nsferowania i udostępniania danych przestrzennych (geoprzestrzennych) opisujących nasz świat i zachodzące w nim zjawiska. GIS pozwala zapanować nad wszelkimi informacjami o charakterze przestrzennym (geoinformacjami). Ebook jest adresowana zarówno do osób, które pragną się dowiedzieć, co to jest GIS, jak i tym, które chciałyby swoją wiedzę usystematyzować i poszerzyć. Dzięki niej zdobędziesz obszerną wiedzę o: źródłach pozyskiwania danych przestrzennych (obrazów satelitarnych, GPS), przeprowadzaniu analiz danych przestrzennych, stosowaniu GIS w praktyce, dostępnym na rynku oprogramowaniu GIS, dowiesz się także, czym są: informacja przestrzenna (geoinformacja), dane przestrzenne, metadane, GIS (SIP, SIT, LIS), Web GIS, 3D GIS, Mobile GIS... ...a w razie uczucia niedosytu możesz zajrzeć na strony internetowe, których adresy podano w książce. Ebook jest przeznaczona dla użytkowników wykorzystujących GIS jako mapę numeryczną w celach rekreacyjno-turystycznych, np. w połączeniu z GPS a także profesjonalistów, którzy chcą wykorzystywać GIS w swojej codziennej pracy, niezależnie od tego, czy chodzi o firmę komercyjną, instytucję publiczną czy urząd administracji państwowej. W każdym z tych przypadków -- i niezależnie od konkretnego celu -- GIS służy jako system do wspomagania podejmowania decyzji w wielu różnych dziedzinach zastosowań. "Kompendium wiedzy na temat Systemów Informacji Geograficznej (GIS, SIP, SIT, LIS)" Without geography you are nowhere! Jimmy Buffet (fotograf i eseista pracujący dla National Geographic)   Ebook porusza temat Systemy. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Informacji. Jeśli interesuje Cię: Geograficznej, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Zarządzanie w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to danymi. Jeśli szukasz ebooków o: przestrzennymi, to jest pozycja dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2917 osób
ISBN 83-7361-846-5. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Systemy Informacji Geograficznej. Zarządzanie danymi przestrzennymi w GIS, SIP, SIT, LIS Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany