Praca zbiorowa pod redakcją Andrzeja Rozwadowskiego, Marii M. Kośko, Thomasa A. Dowsona. Ebook zawiera artykuły napisane przez archeologów i etnografów z Polski, Wielkiej Brytanii i Kazachstanu. Ukazują one problematykę sztuki naskalnej oraz zjawisko szamanizmu w aspekcie nie tylko etnograficzno-archeologiczny m, ale także uwzględniają elementy językoznawstwa, religioznawstwa i psychologii. Scharakteryzowano współczesne malowidła naskalne, jak również rysunki naskalne epok prehistorycznych, ze szczególnym uwzględnieniem regionu Azji Środkowej.

Ebook porusza temat Sztuka. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: naskalna. Jeśli interesuje Cię: szamanizm, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Środkowej w formacie EPUB, MOBI i PDF.

Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -19%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Inne ebooki w kategorii Etnologia

Ebook Islam w Europie. Nowe kierunki badań
Ebook Elity kongijskie w poszukiwaniu tożsamości
Ebook
Ebook Folklore in the Digital Age: Collected Essays. Foreword by Andy Ross
Ebook Domy bezdomnych. O badaniach sytuacji kryzysowych
Ebook Ustrój konstytucyjny Republiki Kosowa

ISBN 978-8-3800-2529-5. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Sztuka naskalna i szamanizm Azji Środkowej Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany