Szukaj:
Ebook Sztuka SEO. Optymalizacja witryn internetowych

Ebook Sztuka SEO. Optymalizacja witryn internetowych (The Art of SEO)

Autor: Eric Enge, Stephan Spencer, Jessie Stricchiola, Rand Fishkin, Lipiec 2013, 696 stron

Cena ebooka: Sprawdź cenęZobacz ebooka

Opis ebooka

Twój cel — pierwsza strona wyników! Rzeczowa, bogata w informacje i dająca wgląd we wszystko, co najważniejsze, pozycja dla każdego, kto pragnie poznać SEO od podszewki. Seth Godin, autor książki Wszyscy jesteśmy dziwni ...

Czytaj dalej...

Spis treści ebooka

Chwilowo niedostępny


Zobacz pełny spis treści


Cały opis ebooka


Twój cel — pierwsza strona wyników! Rzeczowa, bogata w informacje i dająca wgląd we wszystko, co najważniejsze, pozycja dla każdego, kto pragnie poznać SEO od podszewki. Seth Godin, autor książki Wszyscy jesteśmy dziwni te>
Wiedza o SEO jest fundamentem dzisiejszego biznesu sieciowego. Napisana przez najlepszych praktyków SEO, Ebook ta może nauczyć Cię tego, czego potrzebujesz, by prowadzić działalność w sieci.
Tony Hsieh,
prezes Zappos.com, Inc., autor bestsellera Delivering Happiness

Kiedy ostatni raz spojrzałeś na drugą stronę wyników wyszukiwania? No właśnie! Takich osób jest garstka. Dlatego jeżeli nie ma Cię na pierwszej stronie wyników, tak naprawdę nie istniejesz w sieci. Trafienie na nią musi być Twoim celem, który da Ci szansę odniesienia sukcesu w biznesie.

Dzięki temu podręcznikowi to zadanie jest w Twoim zasięgu. Czterech uznanych ekspertów w dziedzinie optymalizacji witryn internetowych dzieli się wskazówkami i technikami, które pomogą Ci zaplanować i wcielić w życie kompleksową strategię SEO. W trakcie lektury poznasz najlepsze techniki optymalizujące stronę pod kątem pozycji w wynikach wyszukiwania. Nauczysz się wybierać najlepsze słowa kluczowe i oceniać ich skuteczność. Ponadto przekonasz się, że źle przeprowadzone pozycjonowanie strony może przynieść więcej szkody niż pożytku. Obecnie, kiedy serwisy społecznościowe święcą triumfy, nie można ich ignorować jako źródła ruchu, dlatego autorzy dość szczegółowo analizują je pod kątem pozycjonowania. Ta Ebook to jedyny w swoim rodzaju, kompletny przewodnik po zagadnieniach związanych z SEO. Musi się znaleźć na półce każdego pasjonata optymalizacji stron internetowych!

Dzięki tej bezcennej książce:

  • zdefiniujesz cele strategii SEO
  • zidentyfikujesz i przeanalizujesz słowa kluczowe
  • poznasz cechy witryny przyjaznej SEO
  • zdobędziesz (legalnie!) łącza do Twojej strony
  • poznasz zalety i wady tworzenia własnego zespołu SEO

Zdobądź popularność w sieci dzięki skutecznym działaniom SEO!

 

Eric Enge jest prezesem firmy konsultingowej Stone Temple Consulting (www.stonetemple.com ), specjalizującej się w zagadnieniach SEO.

Stephen Spencer jest założycielem firmy Netconcepts i pomysłodawcą programu nauczania SEO - ScienceofSEO.com . Jest również autorem książki Google Power Search.

Jessie Stricchiola jest współzałożycielką organizacji SEMPO.org oraz prezesem Alchemist Media - przedsiębiorstwa specjalizującego się w marketingu wyszukiwania.

Rand Fishkin jest prezesem i współzałożycielem Moz ( ) - ulokowanego w Seattle przedsiębiorstwa, specjalizującego się w tworzeniu oprogramowania dla specjalistów ds. marketingu.

Cały spis treści ebookaKup ebooka


Tagi ebooka


Kontynuuj...

Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki, zamiast ściągać je z torrentów i chomikuj
Tytuł: Sztuka SEO. Optymalizacja witryn internetowych Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany