Autor: Michał Knauff, Agnieszka Golubińska, Piotr Knyziak, Marzec 2020 , 472 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 13563 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki 
	    50 najlepszych ebooków od Bernardinum [45% taniej]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Ebook zawiera zestaw zwięzłych i precyzyjnie opisanych algorytmów dotyczących zagadnień najczęściej spotykanych w projektowaniu konstrukcji żelbetowych. Skomentowane i wyjaśnione zostały problemy związane z jednoczesnym stosowaniem w Polsce dwóch systemów norm projektowania tych konstrukcji (PN-EN 1992-1-1: 2008 oraz PN-B-03264: 2002). Obliczenia, które należy wykonywać według Eurokodu zostały zilustrowane przykładami. Treść książki uporządkowana jest według zasady: - krótki tekst dotyczący podstaw teoretycznych zagadnienia; - tablice zawierające zestawienia danych i/lub współczynników potrzebnych do projektowania; - wzory (algorytmy) i zasady konstruowania; - przykłady obliczeń i stosowania zasad konstruowania. Ebook będzie służyć projektantom i studentom budownictwa do obliczania konstrukcji żelbetowych na podstawie tej wiedzy, która jest zawarta we współczesnych normach projektowania stosowanych w Polsce. Ebook porusza temat Tablice. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: projektowania. Jeśli interesuje Cię: konstrukcji, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: żelbetowych w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to przykładami. Jeśli szukasz ebooków o: obliczeń, to jest pozycja dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -20%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 13563 osób
ISBN 9788301180270. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Tablice i wzory do projektowania konstrukcji żelbetowych z przykładami obliczeń Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany