Autor: Lee Varis, Grudzień 2011 , 272 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 603 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Postaw na przejrzystość i prostotę - postaw na Pythona! [kursy -60%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Zrób krok ku lepszym zdjęciom! Jak wykorzystać potencjał techniki HDR? Jak skalibrować sprzęt fotograficzny? Jak szacować ekspozycję? Fotografia cyfrowa na pierwszy rzut oka wydaje się banalnie prosta. Ot co - pstryk i zdjęcie gotowe, a jakby tego było mało, od razu można zobaczyć efekt. Nic bardziej mylnego! Jeż eli chcesz robić idealne zdjęcia, świetnie skomponowane, perfekcyjne pod względem technicznym, musisz opanować całkiem spory obszar wiedzy. Zaliczają się do niego informacje na temat ekspozycji oraz systemu strefowego. Ta Ebook skupia się właśnie na tych zagadnieniach! Tytułem wstępu autor omawia podstawy fotografii cyfrowej, problemy wynikające z wykorzystania kompresji JPEG oraz schemat pracy ze zdjęciem cyfrowym. Na kolejnych stronach znajdziesz szczegółowe informacje na temat cyfrowego systemu strefowego. Dowiesz się, jak skalibrować zestaw narzędzi fotograficznych, przygotować tablicę barw oraz korzystać z profili aparatu. Ponadto nauczysz się oceniać i dobierać oświetlenie w różnych sytuacjach, opracowywać zdjęcia w cyfrowej ciemni oraz eksperymentować z techniką HDR. Autor poświęca cały rozdział nowym technologiom rejestrowania obrazu, m.in. sposobom wykrywania ruchu i uśmiechu oraz panoramowania. Ebook ta zawiera wiedzę, dzięki której wykonasz kolejny krok w kierunku perfekcyjnej fotografii. Podstawy fotografii cyfrowej Kompresja JPEG Schemat pracy ze zdjęciem cyfrowym Wykorzystanie Photoshopa jako cyfrowej ciemni Skala strefowa Kalibracja zestawu narzędzi fotograficznych Tablice barw Kalibracja kolorów Profile aparatu Dobór oświetlenia w zależności od sytuacji Kontrola tonów fotografii czarno-białej Zaawansowane techniki korekty Technika HDR Nowe technologie rejestrowania obrazów Szacowanie ekspozycji Wykorzystaj to źródło informacji na temat ekspozycji oraz systemu strefowego! Twórz niepowtarzalne i perfekcyjne fotografie! Ebook porusza temat Tajniki. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: ekspozycji. Jeśli interesuje Cię: systemu, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: strefowego w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to fotografów. Jeśli szukasz ebooków o: cyfrowych, to jest pozycja dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 603 osób
ISBN 978-83-246-3370-8. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Tajniki ekspozycji i systemu strefowego dla fotografów cyfrowych Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany