Autor: Orlando Figes, Wrzesień 2012 , 622 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5336 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Audiobooki ALEKSANDRIA  / -45%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Wielka panorama dziejów rosyjskiej kultury od drugiej połowy XVIII do końca XX wieku. Autor, znany historyk brytyjski, przedstawia koleje losu rosyjskich pisarzy, poetów, malarzy, kompozytorów i ich najważniejsze dzieła. Tytuł książki pochodzi od słynnej sceny z Wojny i pokoju Tołstoja, w której hrabianka Natasza tańczy w rytm melodii ludowej, choć nigdy wcześniej jej nie słyszała. K SIĄŻKA UHONOROWANA NAGRODĄ PRZEGLĄDU WSCHODNIEGO Ekscytująca, porywająca Ebook Trudno znaleźć czytelnika, który nie byłby nią zachwycony. Literary Review Arcydzieło jednego z najlepszych gawędziarzy wśród historyków nowożytnej Rosji. Figes przedstawia korowód wybitnych postaci: arystokratów i artystów pańszczyźnianych, powieściopisarzy i poetów, malarzy i kompozytorów, carów i działaczy komunistycznych... Znakomita, barwna i mistrzowsko napisana Ebook. Simon Sebag Montefiore, Financial Times Pasjonująca Tytuł tej świetnie napisanej książki pochodzi od słynnej sceny z Wojny i pokoju Lwa Tołstoja, w której hrabianka Natasza tańczy w rytm nieznanej sobie melodii ludowej Jedna z tych książek, po których przeczytaniu człowiek dziwi się, jak mógł się dotąd bez nich obejść. Independent on Sunday Niezwykła i bardzo ambitna Figes doskonale potrafił uchwycić skomplikowane i zmienne wyobrażenia Rosjan o własnej tożsamości narodowej. The Atlantic Monthly Wspaniała rzecz W sposób żywy i pouczający autor pokazuje, czym była kultura rosyjska w ostatnich trzech stuleciach. Los Angeles Times Ebook porusza temat Taniec. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Nataszy.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 5336 osób
ISBN 9788389656933. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Taniec Nataszy Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany