Autor: Josef Pieprzyk, Thomas Hardjono, Jennifer Seberry, Czerwiec 2005 , 600 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 7776 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Urlop? Doskonale! Nadrabiamy książkowe zaległości! Książki drukowane -40% Ebooki -50% Audiobooki po 14.90zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poznaj zasady tworzenia mechanizmów zabezpieczeń Matematyka i kryptografia Szyfrowanie informacji Bezpieczeństwo transakcji i danych Tworzenie zabezpieczeń systemów komputerowych to ciągły wyścig. Rozwój technik hakerskich wymusza opracowywanie coraz doskonalszych mechanizmów zabezpieczających komputery, sieci, dane i tran sakcje dokonywane w sieci. Proste zabezpieczenia oparte na hasłach to już przeżytek. Współczesne podejście do zabezpieczania danych opiera się na zaawansowanych mechanizmach matematycznych i kryptograficznych. Ich znajomość jest niezbędna do zrozumienia tego, jak działają systemy zabezpieczające, poprawnego konfigurowania istniejących systemów i tworzenia własnych. "Teoria zabezpieczeń systemów komputerowych" to przegląd podstawowych pojęć związanych z bezpieczeństwem komputera i sieci komputerowej. Ebook została napisana w oparciu o wykłady dotyczące zabezpieczeń systemów komputerowych, prowadzone na Uniwersytecie w Wollongong w Australii. Przedstawia najnowsze osiągnięcia kryptografii oraz matematyczne podstawy zabezpieczania danych. Opisuje również metody wykrywania intruzów w sieciach oraz mechanizmy kontroli dostępu. Elementy teorii liczb i teorii informacji Szyfrowanie kluczem prywatnym Stosowanie klucza prywatnego Algorytmy wykorzystujące liczby pseudolosowe i mieszanie Podpis cyfrowy i autoryzacja dostępu Identyfikacja Wykrywanie intruzów Transakcje elektroniczne Zabezpieczanie baz danych Dowiedz się, jak działają współczesne mechanizmy zabezpieczania danych. Ebook porusza temat Teoria. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: bezpieczeństwa. Jeśli interesuje Cię: systemów, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: komputerowych w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy

Aby skorzystać z promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz sprawdzić, czy obowiązuje obecnie promocja:

Sprawdź Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 7776 osób
ISBN 83-7361-678-0. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Teoria bezpieczeństwa systemów komputerowych Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany