Autor: Anna Kostera-Pruszczyk, Październik 2016

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1959 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Kim jest Człowiek? [-55%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Rozdział 9 z publikacji pt. „Terapia w chorobach układu nerwowego” redakcja naukowa Wojciech Kozubski. Nowoczesny podręcznik leczenia chorób układu nerwowego. Publikacja obejmuje najistotniejsze zagadnienia klinicznej neurologii. Rozdziały zbudowane są według schematu: patofizjologia, objawy kliniczne, rokowanie, diagnostyka z badaniami pracowanianymi oraz zagadni enia terapii danego schorzenia jako jednostki nozologicznej lub zespołu objawowego. Publikacja ujmuje problematykę w sposób wielodyscyplinarny. Ebook porusza temat Terapia. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: chorobach. Jeśli interesuje Cię: układu, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: nerwowego w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to Rozdział. Jeśli szukasz ebooków o: Choroby, to jest pozycja dla Ciebie. Dogłębna wiedza na temat złącza.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -22%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 1959 osób
ISBN 978-8-3200-5162-9. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Terapia w chorobach układu nerwowego. Rozdział 9. Choroby złącza nerwowo-mięśniowego Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany