Zobacz promocje nowość!

-20% na ebooka Rytm i technika gry na gitarze dla bystrzaków. Do końca dnia (21.08.2019) za 27,20 zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Testowanie, choć kluczowe dla powodzenia projektów IT, jest wciąż niedocenianą dziedziną inżynierii oprogramowania. Jednym z powodów jest brak solidnych, rzetelnych i wiarygodnych źródeł informacji o tej dyscyplinie. Niniejsza pozycja stanowi nowoczesne, obszerne kompendium wiedzy w zakresie testowania i jakości oprogramowania. Wykorzystanie opisanych w książce metod pozwala na znaczne usprawnie nie i profesjonalizację procesu testowego, czyniąc go bardziej efektywnym w znajdowaniu defektów. Pierwsze wydanie Testowania i jakości... zostało bardzo życzliwie przyjęte przez społeczność testerską w Polsce. W niniejszym, drugim wydaniu książki, usunięto wiele błędów z I wydania oraz dodano trzy nowe rozdziały (testowanie a architektura oprogramowania, testowanie systemów specyficznych, rozwój zawodowy testera). Podręcznik w szczególności przeznaczony jest dla: początkujących testerów aby mogli szybko zapoznać się z podstawami testowania, zawodowych testerów aby ugruntowali i poszerzyli swoją wiedzę o zaawansowane techniki testowania, inżynierów jakości aby nauczyli się skutecznie wykorzystywać wartościowe modele i narzędzia zapewniania jakości, kierowników i menedżerów testów aby poznali techniki sprawnego i efektywnego zarządzania procesem testowym w organizacji oraz metody jego doskonalenia, osób przygotowujących się do egzaminów ISTQB na wszystkich poziomach (podstawowym, zaawansowanym i eksperckim) aby dostarczyć im zwarte źródło materiałów pomocnych w nauce do egzaminu, pracowników naukowych prowadzących badania lub zajęcia dydaktyczne w obszarze inżynierii jakości. Zaletą książki jest bardzo duża liczba praktycznych przykładów. Ilustrują one zastosowanie wprowadzonych metod i narzędzi m.in. w takich obszarach jak: projektowanie testów, analiza ryzyka, dokumentowanie procesu testowego, zarządzanie zespołem testerów, automatyzacja testów, doskonalenie procesu testowego, raportowanie, pomiar i zapewnianie jakości oprogramowania. W wielu Ebookch poświęconych testowaniu fundamentalne pojęcia czy techniki wprowadzane są często w sposób niejasny, niedbały lub wręcz błędny. Autor niniejszej pozycji dokłada szczególnej staranności w precyzyjnym ich definiowaniu. Stają się przez to dla Czytelnika zrozumiałe, a dzięki dobrze dobranym przykładom łatwe do zastosowania w praktyce. Ebook zdobyła nagrodę na Najlepszą Książkę Akademicką w 2017 roku w konkursie Polskiego Towarzystwa Informatycznego, oraz nagrodę na Najlepszą Książkę Naukową na Targach Książki Naukowej i Akademickiej Academia 2016. Ebook porusza temat Testowanie. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: jakość. Jeśli interesuje Cię: oprogramowania, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Modele w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to techniki. Jeśli szukasz ebooków o: narzędzia, to jest pozycja dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -16%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
ISBN 9788301196448. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Testowanie i jakość oprogramowania. Modele, techniki, narzędzia Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany