SAS Text Analytics to uniwersalna platforma zaspokajająca potrzeby informacyjne w organizacji do wydobywania i zarządzania informacją dostępną w różnego rodzaju dokumentach tekstowych. Praca składa się z czterech części, w których można znaleźć następujące zagadnienia: niezbędną interdyscyplinarną wiedzę klasyfikację używanych metod na tle innych dziedzin zajmujących się przetwa rzaniem danych architekturę oprogramowania SAS Text Analytics sposób reprezentacji informacji zawartej w dokumencie tekstowym metodę analizy semantycznej wymiarów ukrytych wybór funkcji wagującej i redukcję wymiarowości macierzy częstości algorytmy grupowania dokumentów tekstowych: probabilistyczne i hierarchiczne sposoby zarządzania informacją w organizacji klasyfikację dokumentów analizę sentymentu bezpośrednie porównywanie treści dokumentów za pomocą miar odległości kosinusowej i metryki Jaccarda zasady wydobywania jednostek specjalnych sposoby wizualizacji danych tekstowych polsko-angielski słownik pojęć z dziedziny eksploracji danych tekstowych zarys zagadnień dotyczących programowania w środowisku SAS: podstawy języka 4GL języka makr wykaz literatury tematycznej Możliwości omówionych narzędzi i zaimplementowanych algorytmów zostały zilustrowane na przykładach zbiorów danych z różnych dziedzin: zbioru krótkich wypowiedzi dotyczących sportu, pogody i zwierząt, zbioru opisów radiologicznych badań diagnostycznych jamy brzusznej oraz zbioru opinii użytkowników na temat telefonów z forów użytkowników dr Dominik Spinczyk - doktor nauk technicznych w dyscyplinie Biocybernetyka i Inżynieria Biomedyczna; habilitacja w nowym trybie na podstawie zbioru publikacji na etapie recenzji zewnętrznych w Centralnej Komisji; Politechnika Śląska; Wydział Inżynierii Biomedycznej; obecnie do końca listopada PostDoc position: Centrum Onkologii Lyon, Francja. dr inż. Mariusz Dzieciątko - doktor nauk technicznych, Business Solution Manager w SAS Poland Technology and Big Data Competency Center oraz wykładowca w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie w Instytucie Informatyki i Gospodarki Cyfrowej. Ebook porusza temat Mining:. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: metody. Jeśli interesuje Cię: narzędzia, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: zastosowania w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to Wykorzystanie. Jeśli szukasz ebooków o: Analytics, to jest pozycja dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -16%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
ISBN 978-8-3011-8510-7. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Text Mining: metody, narzędzia i zastosowania. Wykorzystanie SAS Text Analytics Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany