Autor: Łukasz Malik, Styczeń 2000 , 30 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 6381 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Seria KRÓTKIE WPROWADZENIE / -55%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry The Secret of Monkey Island zawiera kompletny i szczegółowy opis przejścia, wzbogacony ilustracjami oraz mapami doskonale wspomagającymi gracza w trakcie jego wyjątkowej przygody. Poradnik został oparty na wersji Special Edition, ale przydaje się również do klasycznej wersji gry. The Secret of Monkey Island - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy temat y i lokacje jak m.in. Cz. I - Trzy próby (Początek) (Opis przejścia) Cz. I - Trzy próby (Opanowanie fechtunku - 2) (Opis przejścia) Cz. I - Trzy próby (Opanowanie fechtunku - 1) (Opis przejścia) Cz. I - Trzy próby (Opanowanie złodziejskiego fachu) (Opis przejścia) Mapa 1 - Melee Island (Opis przejścia) Interfejs Cz. I - Trzy próby (Kompletowanie załogi) (Opis przejścia) Cz. I - Trzy próby (Opanowanie sztuki poszukiwania skarbów) (Opis przejścia) Cz. ostatnia - Guybrush kopie tyłek (Opis przejścia) Cz. II - Wyprawa (Opis przejścia) Informacja o grze The Secret of Monkey Island to wyprodukowana przez firmę LucasArts, kultowa przygodówka, która zapoczątkowała jeden z najbardziej znanych cykli tego gatunku. Główny bohater - Guybrush Threepwood jest początkującym piratem, który pragnie ocalić swą ukochaną Elain z rąk okrutnego LeChucka. W tym celu musi skompletować załogę statku i popłynąć na tajemniczą Małpią Wyspę. Gra The Secret of Monkey Island, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier przygodowych. Tytuł premierę światową miał w 1990 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska. Ebook porusza temat Secret. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Monkey. Jeśli interesuje Cię: Island, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: poradnik w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 6381 osób
ISBN 978-83-8050-045-7. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: The Secret of Monkey Island - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany