Autor: Łukasz Malik, Styczeń 2009 , 53 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 90 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Na Mikołaja - najlepsze praktyki programowania z użyciem języka Java [Ebooki -50%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik zawiera kompletny i szczegółowy opis przejścia, wzbogacony ilustracjami oraz mapami. Poradnik został oparty na wersji Special Edition, ale przydaje się również do klasycznej wersji gry. The Secret of Monkey Island: Special Edition - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Cz. III - Pod małpią wyspą (1) (Opis przejścia) > Cz. I - Trzy próby (Początek) (Opis przejścia) Mapa 1 - Melee Island (Opis przejścia) Cz. I - Trzy próby (Kompletowanie załogi) (Opis przejścia) Mapa 2 - Monkey Island (Opis przejścia) Cz. III - Pod małpią wyspą (3) (Opis przejścia) Cz. III - Pod małpią wyspą (2) (Opis przejścia) Cz. II - Wyprawa (Opis przejścia) Cz. I - Trzy próby (Opanowanie fechtunku - 1) (Opis przejścia) Cz. I - Trzy próby (Opanowanie złodziejskiego fachu) (Opis przejścia) Informacja o grze The Secret of Monkey Island: Special Edition to przygotowany przez deweloperów z firmy LucasArts remake jednej z najlepszych gier przygodowych w historii. Gracze wcielają się w postać pirata Guybrusha Threepwooda, który zamierza pokonać okrutnego korsarza LeChucka i zdobyć serce pięknej gubernator Elaine Marley. Twórcy zadbali m.in. o nową oprawę audio-wizualną gry, a także użyteczny system podpowiedzi. Gra The Secret of Monkey Island: Special Edition, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier przygodowych. Tytuł premierę światową miał w 2009 roku i dostępny jest na platformach: X360, PC, PS3. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska. Ebook porusza temat Secret. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Monkey. Jeśli interesuje Cię: Island:, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Special w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to Edition. Jeśli szukasz ebooków o: poradnik, to jest pozycja dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 90 osób
ISBN 978-83-8054-741-4. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: The Secret of Monkey Island: Special Edition - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany