Zobacz promocje nowość!

-30% na ebooka Algorytmy, struktury danych i techniki programowania dla programistów Java. Do końca dnia (18.09.2019) za 33,50 zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Niniejszy poradnik zawiera dokładny opis przejścia gry The Sexy Brutale z uwzględnieniem zagadek, które czekają na ciebie na poszczególnych etapach rozgrywki. Uzupełnieniem do rozbudowanej solucji będą rozdziały poświęcone osiągnięciom Steam, wymaganiom sprzętowym gry czy podstawowym mechanikom rozgrywki. The Sexy Brutale od Cavalier Games Studio to gra przyg odowa pełna czarnego humoru. Rozgrywka nawiązuje do filmu Dzień Świstaka, a nasz protagonista wpada w pętlę czasową, która pozwala mu wielokrotnie przeżywać ten sam dzień. Celem rozgrywki jest ocalenie dziewięciu gości, którzy w rozmaitych okolicznościach zostają zamordowani przez pracowników kasyna. Aby tego dokonać należy połączyć napotkane poszlaki w logiczną całość. Poradnik do gry The Sexy Brutale zawiera: Kompletny opis przejścia gry Rozwiązanie wszystkich zagadek, które przewidzieli twórcy Spis osiągnięć i trofeów, wraz ze wskazówkami jak je zdobyć Wymagania sprzętowe gry i sterowanie Rozdział traktujący o podstawach rozgrywki W poradniku do gry The Sexy Brutale znajdziesz dokładny opis przejścia wszystkich etapów. Dzięki niemu ocalisz wszystkie zagrożone osoby. Poradnik zawiera również opis sterowania, a także wymagania sprzętowe wersji PC. The Sexy Brutale - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Aktywuj lewy włącznik | Greyson Grayson i Redd Rockridge (Aneks) Zaproszenia | Kolekcje (Aneks) Odkryj właz | Lucas Bondes (Aneks) Karty | Kolekcje (Aneks) Zakończenie zadania | Tequilla Belle (Aneks) Sekcja muzyczna i punkt startowy | Tequilla Belle (Aneks) Uratuj Tequillę | Tequilla Belle (Aneks) Uratuj Lucasa | Lucas Bondes (Aneks) Porady ogólne (Aneks) Pierścień i maska | Lucas Bondes (Aneks) Ebook porusza temat Brutale. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
ISBN 978-83-8112-396-9. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: The Sexy Brutale - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany