Zobacz promocje nowość!

-30% na ebooka Białoruś. Historia za miedzą. Bezdroża Classic. Wydanie 2. Do końca dnia (26.04.2019) za 35,20 zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry "The Sims: Historie z życia wzięte" w dość znacznym stopniu różni się od innych poradników do gier z tej serii, a to dlatego, iż do rozegrania mamy tu dwa gotowe scenariusze, w których do wykonania są ściśle określone zadania (questy). The Sims: Historie z życia wzięte - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. [Scenari usz 1\ Rozdział 1 cz.1[Scenariusz 2\ Rozdział 12 cz.2[Scenariusz 1\ Rozdział 9[Scenariusz 1\ Rozdział 12 cz.2[Scenariusz 1\ Rozdział 12 cz.3[Scenariusz 2\ Rozdział 1 cz.1[Scenariusz 2\ Rozdział 2 cz.2[Scenariusz 2\ Rozdział 3 cz.1[Scenariusz 2\ Rozdział 6 cz.1[Scenariusz 2\ Rozdział 11 cz.2Informacja o grzeThe Sims Life Stories to pierwsza gra z nowej linii produktów firmy Electronic Arts zrzeszonych pod wspólną nazwą The Sims Stories. Bazuje ona bezpośrednio na obu częściach najpopularniejszego na świecie cyklu The Sims, dodając przy okazji kilka nowych elementów.Gra The Sims: Life Stories, to przedstawiciel gatunku trudne do jednoznacznego sklas. Tytuł wydany został w Polsce w 2007 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: polska i angielska. Ebook porusza temat Historie. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: wzięte. Jeśli interesuje Cię: poradnik, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
ISBN 978-83-8054-153-5. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: The Sims: Historie z życia wzięte - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany