Autor: Norbert "Norek" Jędrychowski, Luty 2020 , 241 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2850 osób

Zobacz promocję nowość!

-30% na ebooka #mamawdomu, czyli poradnik dla kreatywnych rodziców. Do końca dnia (15.02.2020) za 12,45 zł

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik do gry Titanfall zawiera opis większości aspektów pierwszej produkcji studia Respawn Entertainment. W solucji znajdziecie dokładnie opisane mapy wraz z zaznaczonymi ważnymi punktami, dokładną listę broni dostępnych dla pilota i Tytanów oraz analizę klas, opis umiejętności i zestawów razem z poradami dotyczącymi tworzenia własnej klas y. Nie zabraknie również opisu trybów gry oraz pewnych taktyk, sprawdzających się w różnych sytuacjach. Najważniejsza będzie deskrypcja emocjonujących walk i analiza strategii sprawdzających się w starciach Tytanów. Na końcu znajdą się ogólne porady dotyczące zdobywania doświadczenia i wszystkich aspektów produkcji razem wziętych. Titanfall to gra z gatunku FPS, stworzona przez studio Respawn Entertainment, założone przez byłych pracowników Infinity Ward (seria Call of Duty). Tytuł oferuje zmagania tylko w ramach multiplayera dla maksymalnie 16 graczy. Deweloperzy zatroszczyli się o różne tryby zabawy, łącząc elementy tradycyjnych strzelanek (walka świetnie wyszkolonym żołnierzem), z rozgrywką wykorzystującą Tytany (olbrzymie roboty, posiadające wielką siłę ognia) i elementy parkour (m.in. bieganie po ścianach). Zawartość poradnika do gry Titanfall: - opis aren i ich mapy, z uwzględnieniem najważniejszych punktów strategicznych, - porady dotyczące broni oraz ich używania i przydatności w różnych sytuacjach, - lista dostępnych klas Tytanów oraz pilotów, wraz ze szczegółową analizą ich umiejętności i proponowanymi zestawami, - opis dostępnych trybów gry z załączonymi doń poradami, - porady dotyczące różnych aspektów rozgrywki. Poradnik do gry Titanfall zawiera szczegółowy opis przejścia gry oraz wszystkich najważniejszych elementów rozgrywki wieloosobowej. Znajdziesz w nim porady odnośnie uzbrojenia, mechachów, dostępnych map czy trybów gry. Titanfall - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Broń pilota (Uzbrojenie) Manewry (Podstawy) Broń Tytana (Uzbrojenie) Klasy pilota (Klasy) Interface - Pilot (Podstawy) Klasy Tytana (Klasy) Interface - Tytan (Podstawy) Garść porad Tworzenie własnej klasy - Pilot (Klasy) Pilot - najlepszy wybór - propozycja (Klasy) Ebook porusza temat Titanfall. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: poradnik.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 2850 osób
ISBN 978-83-8055-723-9. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Titanfall - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany