Autor: Jakub Bugielski, Grzegorz "Cyrk0n" Niedziela, Lipiec 2020 , 171 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3524 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Morderstwo, zagadka...i co dalej? / Kryminały do -45%

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

W poradniku do Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands znajdziesz opis i wskazówki dotyczące trybu fabularnego, w którym musisz stawić czoła Boliwijskim kartelom narkotykowym jako członek Ghost Recon - tytułowej elitarnej jednostki militarnej. Szczegółowo opisane zostały wszystkie znajdźki oraz dostępne osiągnięcia. Gra oferuje też w rozbudowane tryby ro zgrywki wieloosobowej. Między innymi system podobny do tych z poprzednich odsłon, w którym naprzeciwko graczom staje sztuczna inteligencja. Gra pozwala bawić się zarówno w zaufanym gronie przyjaciół, jak i z dobranymi poprzez moduł matchmakingu graczami. Ponadto w Wildlands został zaimplementowany tryb, którym to gracze stają naprzeciwko sobie. W poradniku znajdziesz liczne porady, które polepszą twoje kompetencje na polu walki. Opisany zostanie również system rozwoju postaci i rozwijania jej umiejętności. W innym z rozdziałów zostaną przedstawione gadżety, które często odgrywają kluczową rolę w trakcie bitwy. W poradniku zjadą się też wskazówki na temat używania różnych typów pojazdów. Poradnik do gry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands zawiera: opis przejścia trybu fabularnego; opis przejścia misji pobocznych we wszystkich regionach; lokalizacje materiałów z prowincji; lokalizacje akt operacji; porady ogólne; szczegółowy opis systemu rozwoju postaci oraz porady dotyczące najważniejszych umiejętności; charakterystykę oraz sposób użycia poszczególnych gadżetów; porady na temat gry pojazdami. Poradnik do gry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands zawiera m.in. szczegółowy opis przejścia misji głównych oraz pobocznych, dokładne mapy lokacji z zaznaczonymi sekretami czy porady dotyczące zdobycia wszystkich trofeów. Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Porady ogólne (Podstawy) Lista trofeów | Trofea / Osiągnięcia (Aneks) Rozwój umiejętności (Podstawy) Ulepszona pułapka na myszy (Better Mouse Trap) | Trofea (Aneks) Łowca Legend (Legend Hunter) | Trofea (Aneks) El Sueno (Aneks) Zamachowiec (Cluster Bomber) | Trofea (Aneks) Daleki strzał (Long Shot) | Trofea (Aneks) Na ratunek Amaru | Misje główne w Itacua (Sterowanie) Sterowanie PC (Sterowanie) Ebook porusza temat Clancy's. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Recon:. Jeśli interesuje Cię: Wildlands, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: poradnik w formacie EPUB, MOBI i PDF.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3524 osób
ISBN 978-83-8112-373-0. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany