Poradnik dla wersji mulitplayer do gry Splinter Cell: Pandora Tommorow, zawierający informacje pomocne przy pierwszym zetknięciu się z trybem gry wieloosobowej, jak również cenne wskazówki i informacje dla graczy zaawansowanych. Skrócona wersja spisu treści:-Wprowadzenie-[Rozgrywka\ Szpieg i najemnik-[Rozgrywka\ Tryby gry-[Szpieg\ Podstaw y-[Szpieg\ Wizje-[Szpieg\ Arsenał-[Szpieg\ Gadżety-[Szpieg\ Jak pozostać nieuchwytnym-[Szpieg\ Sztuczki-[Najemnik\ Podstawy-[Najemnik\ Wizje-[Najemnik\ Arsenał-[Najemnik\ Gadżety-[Najemnik\ Jak wytropić szpiega-[Najemnik\ Sztuczki-[...\ liczba wszystkich rozdziałów: 19 Informacja o grze Sequel znakomitej gry akcji/TPP z 2003 roku, która pozwalała nam wcielić się w Sama Fishera - tajnego agenta, członka grupy nazywanej "Third Echelon", jaka wchodzi w skład NSA (National Security Agency). Gra Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier akcji. Tytuł wydany został w Polsce w 2004 roku i dostępny jest na platformach: PC, GBA, PS2, XBX. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska. Ebook porusza temat Clancy's. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Splinter. Jeśli interesuje Cię: Pandora, to ebook dla Ciebie. Dużo wiedzy na temat: Tomorrow w formacie EPUB, MOBI i PDF. Hasło przewodnie tego ebooka to Multiplayer. Jeśli szukasz ebooków o: poradnik, to jest pozycja dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
ISBN 978-83-8050-516-2. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Tom Clancy's Splinter Cell: Pandora Tomorrow - Multiplayer - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany