Autor: Jakub Bugielski, Kwiecień 2020 , 350 stron

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3174 osób

Zobacz promocję nowość!

Promocja na ebooki Wydawnictwo MASTERLAB [-50%]

Czytniki e-booków i akcesoria nowość!

Czytniki ebooków i akcesoria

Poradnik o gry Tom Clancy's The Division zawierał będzie przede wszystkim dużą liczbę porad oraz opis najważniejszych elementów gry. Dowiesz się z niego jak postępować i przeżyć w upadłej amerykańskiej metropolii. Szczegółowo opisane zostaną m.in. niebezpieczne Strefy Mroku, w których czekają na ciebie wypełnione przedmiotami skrzynie. Każda duża skrzynia zostanie zaznaczona na odpow iedniej mapce danej zony. Z poradnik dowiesz się również jak najszybciej zdobyć dużą ilość gotówki, gdzie czekają na ciebie najlepsze przedmioty czy co zrobić, żeby uniknąć szybkiej śmierci ze strony innych graczy. Tom Clancy's The Division to taktyczna gra akcji z elementami RPG, która jest nastawiona głównie na zabawę w trybie wieloosobowym. Akcja gry toczy się w niedalekiej przyszłości i przedstawia wizję Stanów Zjednoczonych zmagających się z pandemią. Gracze wcielają się w członków tajnej, rządowej jednostki The Division, która próbuje powstrzymać chaos szerzący się w Nowym Jorku. W poradniku do gry Tom Clancy's The Division znajdziesz m.in.: liczne porady dotyczące rozgrywki; lokalizację skrzyń w Strefach Mroku; opis najważniejszych elementów gry; sposoby na szybki zarobek i zdobycie najlepszych przedmiotów; informacje na temat rozwoju bazy; szczegółową listę parametrów i talentów przedmiotów oraz ocenę poziomu ich przydatności; buildy postaci tanka, supporta i healera. W poradniku do gry Tom Clancy's The Division znajdziesz przede wszystkim przydatne porady dotyczące rozgrywki. Dowiesz się m.in. jak szybko zarabiać i gdzie zdobyć najlepsze przedmioty oraz jaka jest lokalizacja ukrytych w grze znajdziek. Tom Clancy's The Division - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Jak szybko zarabiać? (Porady) Jak odblokować dodatkową zawartość (DLC)? (Porady) Waluty w grze (Kluczowe mechanizmy rozgrywki) Parametry broni (Wyposażenie) Strefa Mroku - 01 (Strefa Mroku - skrzynie, walizki i przeciwnicy) Porady ogólne (Porady) Jak szybko zdobywać doświadczenie? (Porady) Walka o przetrwanie w Strefach Mroku (Porady) Droga do 30 poziomu doświadczenia (Rozwój postaci) Ogólne informacje (Strefa Mroku) Ebook porusza temat Clancy's. Jedną z istotnych spraw poruszanych w ebooki jest: Division. Jeśli interesuje Cię: poradnik, to ebook dla Ciebie.
Więcej

Kupon rabatowy EbookPoint.pl / okolicznościowy Rabat -15%

Aby skorzystać z tej promocji i uzyskać rabat, nie musisz posiadać kuponu rabatowego, ani okolicznościowego. Wystarczy, że skorzystasz z poniższego linku. Kieruje on do sklepu online, gdzie możesz od razu nabyć ebooka (bądź książkę) ze wskazanym rabatem:

Odbierz Rabat

Wypromuj się

Prowadzisz bloga, kanał YT, social media, jesteś influencerem, albo po prostu lubisz czytać? Wspieraj z nami czytelnictwo i zachęcaj do tego innych. Napisz o ebooku i uzyskaj promocję. Napisz na kontakt@websoul.pl, aby uzyskać więcej informacji.

Najtańsze oferty na e-booka:

Zobacz, gdzie ebook jest dostępny w najlepszej ofercie:
Ten ebook może być taniej

Nowość
Podaj adres e-mail, na który otrzymasz informację, gdy ebook będzie tańszy:
Dołącz do 3174 osób
ISBN 978-83-8060-354-7. Porównywarka cen ebooków, które dostępne są w formatach PDF, MOBI i innych. Na urządzenia Kindle i inne. Tutaj znajdziesz ebook, którego szukasz. Nie wszystkie ebooki w ofercie są darmowe. Wspierajmy autorów i kupujmy ebooki.
Tytuł: Tom Clancy's The Division - poradnik do gry Ocena: 4.8 Recenzent: Tomasz Smykowski Dodał: Data recenzji: 3 sierpień 2012 Streszczenie: Ebook polecany Opis: Ebook polecany